בלוג

ספק ארצי לקריינות מקצועית - Music On Hold

קריינות באנגלית

קריינות באנגלית – מיתוג איכותי לבית העסק ללא גבולות

קריינות באנגלית- מיתוג איכותי לעסק ללא גבולות

קריינות באנגלית לעסקים – מיתוג ומסר שיווקי הם אמצעים רבי עוצמה בעולם העסקי והתחרותי.

העולם העסקי החדש והדינאמי מציב בפנינו אתגרים חדשים ומחייב יותר ויותר בעלי עסקים להיות עם “האצבע על הדופק”, להתעדכן ולשמור על גמישות.  ככאלו, הם מחפשים כל הזמן דרכים חדשות ויצירתיות לשיווק העסק והשירותים אותם הם מספקים.

לפעמים , אין צורך לחפש רחוק והפתרון הזה נמצא ממש בהישג יד….

 

מיתוג קולי באמצעות קריינות כאמצעי שיווקי

בכל הקשור לעסקים קטנים, התחרות גבוהה, התקציבים מוגבלים ולכן כל אמצעי שיווקי מקבל משנה חשיבות.

לפעמים האמצעים לשיווק, אלו אמצעים הנמצאים גם כך בעסק ומשמשים בהתנהלות השוטפת שלו. כדוגמת קווי הטלפון שלכם והמרכזיות. בשימוש נכון, הם עשויים להפוך לערוצי שיווק ממותגים וממוקדים עבורכם.

כמעט כל עסק מחזיק היום במרכזייה עסקית, אמצעי חשוב המייצג אותו אל מול לקוחות קיימים ופוטנציאליים. הקלטה קולית מקצועית באמצעות קריינות מקצועית המותאמת לצרכי העסק הוא כלי שיווקי פשוט ורב שימושי בערוצים שונים.

שאלו את עצמכם-האם אתם מעבירים את המסר הנכון ללקוחות שלכם?

 

קריינות מקצועית- מדוע?

קריינות מקצועית היא בהחלט נכס חשוב בתחום הטלפוניה והמרכזיות. ה- קריינות באנגלית לעסקים למרכזיה ממזמן כבר לא מיועדת אך ורק רק לניתוב שלוחות ומענה: היא מהווה אמצעי שיווקי לכל דבר ועניין. למעשה, ה קריינות היא מעין קבלת פנים טלפונית של כל המתקשרים לעסק, ולכן בעלת אפקט חשוב מאוד על הרושם הראשוני שתיצרו.

המסקנה ברורה, קריינות מקצועית ומדויקת תותיר רושם ברור ואיכותי, ותאפשר העברת מסרים חיוביים עוד טרם השיחה עצמה.

 

קריינות באנגלית לקהל דובר שפות-מיתוג חוצה גבולות

משווקים בארץ לקהל דובר שפות זרות, או מתכננים לפנות לקהל בינלאומי? אולי חשבתם על השקת מוצר חדש ונישתי? כך או כך, החשיבות בשימוש ב- קריינות באנגלית אף עולה. שימוש בקריינים מקצועיים דוברי אנגלית עשוי לעשות את ההבדל ולחדד אצל הלקוח את הרושם כי מדובר בחברה רצינית ומקצועית.

יש לכם מרכזייה בעסק? תוכלו לנצל את זמן ההמתנה למענה אנושי על מנת להעביר מסרים שיווקיים על מבצעים, מוצרים או שירותים חדשים בג’ינגל עסקי ייחודי. ללא ספק, קריין מקצועי באנגלית יוכל להעביר את התכנים הללו בצורה משכנעת ואותנטית, כאילו מדובר במוצרים או שירותים שהוא עצמו רכש.

קיבלתם פרויקט חדש אשר מצריך קריינות באנגלית? מזל טוב! וודאי חשוב לכם שהוא יישמע מושלם: קריינות מקצועית ואיכותית באנגלית היא בדיוק התשובה עבורכם, קריין באנגלית יעשה זאת בקול ובקצב המתאימים ביותר, ובאיכות שמע מצוינת.

 

קריינות באנגלית עם Music On Hold

למעשה, השימוש בשפה האנגלית, שפה בינלאומית, מאפשר לכם להרחיב את קהל היעד שלכם. אם בעבר קהל היעד שלכם היה מקומי, היום הוא כבר לא תלוי שפה ולא תלוי מקום יותר ולכן השמיים הם הגבול .

השימוש בקריינות מקצועית באנגלית יאפשר לכם לשווק את בית העסק שלכם באופן גלובאלי, כך שתוכלו להגיע כמעט אל כל לקוח בעולם באמצעות שימוש בשפה בינלאומית.

אנו גאים לספק מענה מקצועי, יצירתי ואמין לעסקים וחברות בכל הקשור לנושא מיתוג קולי ושרותי קריינות באנגלית לעסקים מקצועית. צוות הקריינים המגוון שלנו ישמח לעמוד לשירותכם מתוך התאמה אישית לצורך ולשירות.

האם אתם מוכנים למסע? הצוות של Music on hold מחכה לסייע לכם לצמוח קדימה, הצטרפו אלינו כאן!

Featured Post
מוזיקה בהמתנה

מוזיקה בהמתנה או צליל חיוג רגיל מה עדיף?

מוזיקה בהמתנה או צליל חיוג רגיל מה עדיף?

מוזיקה בהמתנה לעסק – מוזיקה בהמתנה או צליל המתנה היא אופציה איכותית להחלפת צליל ההמתנה הישן (החיוג הרגיל) עבור לקוחות סלולר פרטיים ועבור עסקים.
המטרה העיקרית של מוזיקה בהמתנה היא בעצם לגוון את הצליל המונוטני והמיושן של הטלפונים מזה עשרות שנים, במנגינה וקריינות עדכנית ורלוונטית עבור בעל העסק או הארגון.
רובנו ממתינים זמן רב בשיחות טלפוניות אף מבלי לשים לב לכך- כשאנו ממתינים לנציג קופת חולים, נציג שירות לחברת בזק או חברת החשמל ומגוון שירותים נוספים, ומוזיקה בהמתנה בזמן הזה יכולה לשפר את שירות הלקוחות ואף לעודד מכירה.

 

יתרונות צליל המתנה עסקי

צליל המתנה עסקי הוא בגדר חובה לכל בעל עסק, אם בשל העלות הנמוכה מאוד שלו ואם בשל הערך השיווקי העצום שהוא מעניק לעסק.
* הנעמת זמן ההמתנה- באמצעות מוזיקת המתנה לעסק ניתן להנעים את זמן הלקוח
* מיצוב העסק כעדכני- בחירה בצליל המתנה חדשני הכולל קריינות ממצבת את העסק כמחובר למגמות החדשות בעולם השיווק.
* ירידה בכמות הלקוחות הנוטשים- על פי מחקרים נמצא כי בחירה בשיר המתנה נעים וקליט לצד קריינות נעימה, מפחיתה בעשרות אחוזים את שיעור הלקוחות הנוטשים את השיחה בתחילתה.

 

מוזיקה בהמתנה לנתב השיחות במשרד

שיר בהמתנה יכול להופיע כג’ינגל עסקי בטלפון או בסלולר, אך גם כקריינות למרכזיה, נתב שיחות או תא קולי. נתב השיחות או הפתיח המופיע במרכזיה הם קבלת הפנים לכל הלקוחות הפונים אל בית העסק.
בכל חברה, העדיפות היא שהלקוח יקבל מענה אישי ומהיר ע”י אחד מהעובדים, אך בפועל רואים שהדבר כמעט אף פעם לא מתאפשר בשל עומס שיחות נכנסות. הפתרון היעיל והחסכוני לבעיה זו הוא יצירת תשדיר ייחודי של קריינות ו מוזיקה בהמתנה לעסק לנתב השיחות. אצלנו באתר Music on hold ניתן להרכיב פתיח קולי ייחודי
עבור העסק שלכם לטלפון או לנתב השיחות, לבחור מוזיקה בהמתנה לעסק מתאימה מתוך ספרית מוזיקות רקע ולהקליט קריינות עם מלל התואם את ערכי החברה.
לצעד זה יש מספר יתרונות חשובים, בין היתר:
* הלקוח יודע שהגיע למקום הנכון ויודע בדיוק לאן התקשר
* הקריינות מפשטת את התהליך ומעבירה את הלקוח לשלוחה הרצויה
* המענה הקולי האיכותי המלווה בקריינות מקצועית, מעצים את הרושם הראשוני שהלקוח מקבל על החברה.

 

מוזיקה בהמתנה במחיר מבצע – אצלנו בMusic on hold

מוזיקה בהמתנה עבור העסק היא השקעה קטנה מבחינת תשלום, אך הערך שבעל העסק מקבל עבורה הוא עצום.
אצלנו ב-Music on hold תוכלו להזמין מוזיקה בהמתנה או קריינות למרכזיה, לתא הקולי או לטלפון הסלולרי ולקבל תוצר איכותי ומדויק עבורכם תוך 1-5 ימי עסקים.
המיתוג הקולי על כל סוגיו, מוצע כרגע במחיר מבצע לזמן מוגבל בלבד.
רוצים להזמין מיתוג קולי מותאם אישית עבורכם? הכנסו לעמוד רכישה אונליין, והזמינו מיתוג קולי בקליק!

Featured Post
קריינות מקצועית

קריינות מקצועית – מוצר חובה לכל בעל עסק

קריינות מקצועית- מוצר חובה לכל בעל עסק

מחפשים שירותי קריינות מקצועית לעסקים אצלנו ב-Music on hold תמצאו מגוון קריינים לכל מטרה- קריינות מקצועית לג’ינגל העסקי, קריינות למרכזיה ולנתב השיחות, קריינות לתא הקולי ועוד.
כאשר אנחנו הולכים ברחוב, במקומות ציבוריים, קניונים או בדרך הביתה, אנחנו מוצפים במנעד רחב של מסרים שיווקיים. מסרים אלו, המועברים אלינו באמצעות קריינות איכותית, חודרים אלינו ומשפיעים בצורה ניכרת על הרגלי הצריכה שלנו.
ניתקל בקריינות מקצועית כאשר נצפה בפרסומות באינטרנט או בטלוויזיה, כאשר נצפה בסרטוני תדמית או הסברה של חברות שונות, או כאשר נמתין על הקו למענה קולי מנציג שירות. חברות המעוניינות לייצר לעצמן מיתוג קולי איכותי, נעזרות בדרך כלל בשירותי קריינות מקצועית לעסקים
כדי למתג את עצמן כייחודיות ומובילות בתחומן.

פאנטון עסקי עם קריינות איכותית

ג’ינגל עסקי, או בשמו הנוסף פאנטון עסקי, הפך בשנים האחרונות למוצר נחשק והכרחי עבור כל בית עסק, מסיבות שונות:

* העברת המסר השיווקי בדרך נעימה- באמצעות הג’ינגל העסקי ניתן להעביר כל מסר שיוווקי בדרך נעימה, מקצועית ואפילו הומוריסטית. מוסיקת הרקע והקריינות שמלווה אותה מכוונת לרגש של הלקוח, ועוזרת לרכך את חווית הרכישה.

* מענה איכותי- כל מי שיתקשר לבית העסק, ידע שהגיע למקום הנכון ולא יתקל בצליל המתנה מונוטוני* רושם ראשוני מכובד- כל עסק, בין אם מדובר בעסק שפעיל מהבית ובין אם מדובר בחברה גדולה, יכול לייצר לעצמו תדמית מכובדת באמצעות ג’ינגל עסקי.

* השקעה קטנה- בשונה מאפיקי פרסום אחרים במדיה, שעלותם עשויה להסתכם בכמה אלפי שקלים, שימוש בצליל המתנה לעסק נחשב זול בהרבה ואפקטיבי לא פחות.

קריינות מקצועית בכל שפה שתבחרו

לעיתים בית עסק נתקל בצורך לבצע הקלטת קריינות בשפה זרה- אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית ועוד. צוות הקריינים שלנו ב-Music on hold ישמחו לקריין עבורכם כל סוג של הפקה או פרויקט, וכל שלבי ההפקה של הקריינות נעשים באולפן הקלטות מקצועי.
קריינות מקצועית בשפה זרה חשובה מאוד, כיוון שכל שפה משדרת תרבות. ולכן, לא מספיק שנתרגם טקסט ונניח לקריין מקצועי לקריין אותו, אלא יש להבין את ההוויה של המוצר. אצלנו תוכלו למצוא קריינים שמבינים היטב את התרבות הישראלית, ויכולים לתרגם אותה לשפת האם שלהם.

תהליך הזמנת קריינות באתר Music on hold

מעוניינים בהזמנת קריינות מקצועית? באתר שלנו תוכלו לבצע זאת ב-4 שלבים פשוטים וקלים:

1. בחירת הקול שייצג אתכם- יש לבחור קריין או קריינית בשפה מבוקשת ממאגר גדול של קריינים איכותיים. הקריין יעבור על הטקסט ועל הדגשים שתספקו לו בכתב

2. בחירת מוזיקת רקע לצליל ההמתנה- בחרו את מוזיקת הרקע המתאימה ביותר שתלווה את צליל ההמתנה העסקי החדש שלכם

3. כתיבה שיווקית מקצועית- לאחר בחירת מוזיקת הרקע, תוכלו לבחור בין מגוון תבניות מלל מוכנות או ליצור תסריט ייחודי משלכם.

4. הקלטת הקריינות באולפן- הקריינות המקצועית שבחרתם מוקלטת באולפן מקצועי, ונשלחת אליכם כעבור מספר ימים.

מעוניינים להזמין קריינות מקצועית לעסקים? התחילו בעמוד רכישה אונליין!

Featured Post
קריין בעברית

קריין בעברית- כל היתרונות

קריין בעברית – כל היתרונות

קריין בעברית לעסק- אנחנו חיים בעולם תחרותי ומוצף מסרים שיווקיים, בו כולם מתחרים ללא הרף על תשומת הלב של הלקוחות, גם אתם. בעולם שכזה, בו המדיה סובבת אותנו מכל עבר, חשוב לנו במיוחד לשמור על ייחוד ומקוריות. להשמיע את הקול האותנטי של העסק, אשר יזוהה רק איתכם.

אחת הדרכים היעילות והממוקדות להביע את הייחוד של העסק היא באמצעות שימוש בשרותי קריינות מקצועית ו ג’ינגל עסקי אשר ידייקו את המסר של העסק וישווקו אותו בצורה המיטבית.

 

קריינות מקצועית ושימוש בקריין בעברית- כל היתרונות

תשדירי פרסומת, ג’ינגל עסקי בטלוויזיה וברדיו, כל אלו מושכים אותנו, נוגעים בנו, קוראים לנו לרכוש מוצר או שירות.

קריינות מקצועית מקיפה אותנו מבלי שנרגיש ללא הרף. אנחנו חשופים אליה ושומעים אותה כל יום במדיות שונות–פעמים רבות ביום. היא מציפה את תודעתנו וחוקקת בה זיכרונות ההולכים אתנו קדימה לפעמים מבלי לתת עליה את הדעת.

קריין מקצועי בעברית, הוא כזה אשר מצליח להעביר את המסר בדיוק במינון הנכון. קריין בעברית לעסק – המקצועי בעברית משמש מרכיב חשוב ביותר בכל קמפיין פרסומי, בין אם מדובר ברדיו, בו הקול הוא העיקר, ובין אם מדובר בתשדירי טלוויזיה, בהם הקול משלים את המסר השיווקי ומייצר חוויה שלמה עבור הלקוח.

 

מדוע חשוב להשתמש בשרותי קריין מקצועי בעברית?

קריין מקצועי בעברית נותן את הטון באופן שעושה את ההבדל המשמעותי בין אדם אשר מקריא טקסט לבין קריין המדייק ומחדד את המסר. הקריינים בעלי קול צלול, בהיר וברור, כך שהמסר המילולי יועבר בצורה טובה אל השומעים.

 בג’ינגל העסקי קריין בעברית נדרש ליכולת משחק קולית, דרכה הוא יכול להביע רגשות או מצבים ללא שימוש במחוות גוף או במראה חיצוני. על כן יכולת המשחק הקולית היא אחד הכלים המשמעותיים של קריין איכותי, וקובעת את מידת ההצלחה של הפרסום. לרוב, קריין מקצועי איכותי ניחן גם בשמיעה מוסיקלית, באמצעותה הוא מסוגל להתאים את הטון המתאים של הקריינות למוסיקת הרקע, לאפקטים המתווספים לתשדיר ומכלול הצלילים בו.

 

קריין בעברית- שירותי קריינות איכותיים

ללא כל ספק, איכות הסאונד של פס הקול, המלווה את הקמפיין הפרסומי ודגש על קריין בעברית לעסק אטרקטיבית ומקצועית הם הכרחיים וחיוניים למשיכת קהל היעד שלכם.

Music on hold מעמידה לרשותכם מאגר גדול וייחודי של קריינים וקרייניות בעברית, כולם מובילים בתחום ובעלי שפה רהוטה, צלילות ובהירות קולית,  שמיעה מוזיקלית, יכולת וירטואוזית וכשורי משחק – כל הפרמטרים ההכרחיים עבור  קריינות וליווי של קמפיין פרסומי מוצלח.

אנחנו מזמינים גם אתכם, לייצר זהות ייחודית וזכירה, באמצעות בחירה בשרותי קריינות ועשייה שיווקית-מיתוגית אשר מהווה את הבסיס עליו תבנו את ה”אני מאמין” הקולי של המותג שלכם.

תוכלו להתרשם ממבחר פתרונות בהתאמה אישית לכל לקוח, ושימוש במומחים בתחומי השיווק, השירות, המכירות והמיתוג, וממגוון לקוחות ממליצים שכבר ניסו ואהבו.

בואו להתחיל את תהליך השיווק והמיתוג הקולי שלכם באמצעות רכישה און ליין באתר שלנו!

Featured Post
פלאפון צליל המתנה

פלאפון צליל המתנה- לכל מי שבא במגע עם העסק שלכם

פלאפון צליל המתנה – לכל מי שבא במגע עם העסק שלכם

מעטים הם כלי השיווק שיכולים לדחוף מוצר או שירות קדימה כמו ג’ינגל עסקי. צליל המתנה נעימה החל לצוץ לפני קצת יותר מ10 שנים בחברות הטלפון והסלולר, כדי להנעים את זמן ההמתנה על הקו במנגינה נעימה או בשיר אהוב. כיום, עסקים רבים מינפו את הפוטנציאל בצליל המתנה של חברת פלאפון, סלקום, בזק וחברות נוספות כדי לשווק את העסק שלהן. פלאפון צליל המתנה עסקי מאפשר לעורר עניין אצל המאזינים, וכן לנתב את השיחות של העסק למקומות הרצויים.

 

מדוע שיר המתנה הוא כה חיוני עבור העסק?

כאמור, פלאפון המתנה נעימה עסקי איכותי יש את היכולת לסייע לכם בשיווק העסק. כיצד?

* הסיפור הייחודי של העסק שלכם– צליל המתנה עסקי מיצר תמונה אמיתית על העסק שלכם, וגורם לצרכן הפוטנציאלי להיחשף אליה שוב ושוב (תוכלו לצפות בדוגמאות רלוונטיות לפי תחומי עיסוק)

* השקעה ארוכת טווחג’ינגל עסקי נחשב להשקעה בטוחה עבור העסק. במקום פרסומות וקמפיינים הרצים מדי חודש וזקוקים לשפע של תקציב כדי להגיע ללקוחות המתאימים, הג’ינגל מופק בעלות מינימלית ועומד במבחן הזמן גם שנים לאחר ההשקה הראשונית.

* חיבור למותג– ג’ינגל טוב הוא ייחודי עבור העסק, ויותר חשוב מכך- הוא גם בלתי נשכח. המנגינה הנעימה ששומעים הלקוחות שלכם ברקע, יחד עם קריינות מקצועית, יוצרים אהדה למותג ומסקנים את הלקוחות. וזו גם המטרה בסופו של דבר- ליצור סקרנות רבה אצל קהל הלקוחות.

 

פלאפון צליל המתנה לעסק – גם למי שלא מתכוון להיות לקוח שלכם

בנוסף ליתרון שציינו שצליל ההמתנה מסייע לכם בשיווק עבור הלקוחות הפוטנציאליים, תופתעו לגלות שהוא יכול לסייע לכם לשווק גם לאנשים שמתקשרים אליכם בעניינים שכלל לא קשורים לעסק. אם למשל, החשמלאי שלהם התקשר לתאם הגעה לביתכם, או המזכירה של קופת החולים שלכם,
גם להם ניתן לספר על השירותים שלכם ועל מה שאתם מציעים.
למעשה, מדובר במיתוג קולי לעסק לכל דבר, המושמע באופן קבוע בכל פעם שמתקשרים אליכם, בדיוק כמו שלקוח פוטנציאלי רואה לוגו על שלט חנות או בכניסה לאתר שלכם. בדיוק כמו שחשוב לנו שכל הנושאים הללו יקבלו מענה מקצועי ומכובד, כך גם הצליל העסקי שלנו צריך לשדר מקצועיות ומכובדות.
מצד שני, חשוב לזכור שמדובר בהצגת העסק ולא בפרסומת עבור תשדיר רדיו המושמעת שוב ושוב, ולכן רצוי להשמע עניניים ומדויקים ככל האפשר.

 

איך ישמע הפאנטון העסקי החדש שלכם?

פלאפון צליל המתנה לעסק המתנה עסקי ילווה בקריינות המספרת את העסק שלכם, המלווה במוזיקת רקע לבחירתכם. אצלנו ב-Music on hold, כל התהליך הוא פשוט וידידותי, ולא לוקח יותר ממספר דקות.
נכנסים לעמוד רכישה אונליין, בוחרים קריין או קריינית בשפה הרצויה, מוזיקת רקע אהובה שתלווה את הצליל העסקי, מלל שיווקי לבחירה ושולחים את ההזמנה אלינו.
צליל ההמתנה העסקי החדש שלכם יגיע לתיבת המייל שלכם תוך מספר ימי עסקים, ואתם תהנו מאפיק שיווקי יעיל נוסף עבור העסק.

Featured Post
voice over

Voice over- הפקת ג’ינגל עסקי במחיר אטרקטיבי

Voice over- הפקת ג’ינגל עסקי במחיר אטרקטיבי

Voice over לעסק (צליל המתנה) עסקי הינו מצרך חיוני ואפקטיבי, המיועד עבור כל חברה או עסק שמכבדים את עצמם. שיר ההמתנה יחליף את צליל החיוג השגרתי והמונוטוני בג’ינגל עסקי מקצועי, שיתרום רבות לעסק מבחינה שיווקית ומיתוגית.
חשבו על הלקוח הפוטנציאלי שמגיע לעסק שלכם.
עוד לפני השיחה עצמה עם בעל העסק או עם נציג שירות, אתם מכניסים מוזיקה נעימה, מזכירים ללקוחות שלכם בקול נעים שהוא תמיד יכול לפנות אליהם, ומעבירים אליו את המסרים השיווקיים שלכם.
כך שבמקום שיחת מכירה שאף אחד לא באמת רוצה להשתתף בה, מתבצעת ללקוח שיחת מכירה בדלת האחורית, בצורה נעימה ואטרקטיבית.

צרו תדמית ייחודית – ספרו בכמה שניות את סיפור העסק שלכם

רוב העסקים נעזרים בצליל ההמתנה הייחודי שיצרו כדי לספר את הסיפור של העסק שלהם.
ניתן לגוון את המסרים, כדי לרתק את הלקוח: לספר ללקוחות על הוותק שלכם בשוק, על ארגונים ועסקים גדולים שבחרו לעשות איתכם עסקים,
ולעשות זאת בצורה מעניינת וממוקדת, מבלי “לעוף על עצמכם” יותר מדי. זכרו תמיד שמי שממתין על הקו הוא לא בהכרח לקוח שמעוניין להמשיך אתכם את הקשר, אז לא כדאי להעמיס על הצד השני סיפורי הצלחה שעלולים להתקבל בחוסר אמון. היו כנים ועניינים, ואל תתחכמו יתר על המידה.
ג’ינגלים המספרים את הסיפור הייחודי של העסק, הוכיחו את עצמם כמשתלמים לטווח הארוך. במקום להריץ פרסומת חדשה מדי חודש, או קמפיין בפייסבוק, הג’ינגל העסקי המתנגן בכל פעם ממשיך ללוות את הלקוחות חודשים ואף שנים לאחר ההשקה.

 

Voice over מקצועי – באתר Music on hold

במקום לספר סיפורים ארוכים , לבנות תסריטי שיחה עם נציגי המכירות ולהשקיע המון זמן וכסף, תוכלו לחסוך את הכל עם ג’ינגל עסקי ייחודי עבור העסק. במקום שנציג השירות יספר על העסק, על השירותים שהוא מציע, וכמובן על הערך המוסף שלו, הג’ינגל העסקי יכין את הלקוח לקראת שיחת המכירה,
ויחסוך לנציגים דיבורים שיווקיים מיותרים.
לאחר שמיעת המסרים השיווקיים בהקלטה הקולית העסקית, הלקוח שלכם כבר ידע בדיוק מי אתם, במה מתמחה העסק שלכם ויהיה מוכן לקבל פרטים נוספים כדי לקנות מכם בסופו של דבר.
הייחודיות באתר Music on hold הוא באפשרות להזמין ג’ינגל עסקי בעלות אטרקטיבית, בתהליך רכישה קל, מהיר המתבצע אונליין.

 

מה אנחנו מציעים?

באתר Music on hold תוכלו להזמין Voice over מקצועי לעסק במחיר אטרקטיבי. הג’ינגל העסקי כולל:

* קריינות לבחירה עד 100 מילה (ניתן לבחור קריין בשפה מבוקשת: עברית, אנגלית, רוסית, ערבית ועוד)

* מוסיקת רקע לבחירה

* מגוון תבניות מלל לבחירתכם, או הגהה בתסריט שתכתבו בעצמכם

* הקלטה מקצועית של הקריינות באולפן הקלטות

* מסירת קובץ אודיו באיכות גבוהה תוך 1-5 ימי עסקים

* באפשרותכם לקבל תמיכה טלפונית לאורך כל התהליך- אם נתקלתם בשאלות או לבטים במהלך הרכישה, חשוב שתדעו שהצוות שלנו זמין לפניותיכם.

הכנסו כעת לעמוד רכישה אונליין, והזמינו ג’ינגל עסקי משלכם!

Featured Post
פלאפון המתנה נעימה

פלאפון המתנה נעימה לעסק- למתג את העסק במקום צליל המתנה סטנדרטי

פלאפון המתנה נעימה לעסק- למתג את העסק במקום צליל המתנה סטנדרטי

אם אתם בעלי עסקים ותיקים, אתם וודאי כבר יודעים שקידום העסק לא מסתיים אף פעם. גם בתקופות מצוינות ומלאות בלקוחות חדשים ועבודה, אל לכם לקפוא על השמרים, שכן יגיעו ימים פחות טובים, בהם תצטרכו לעבוד יותר קשה כדי לקבל לקוחות חדשים.
בניגוד לאפיקים אחרים לקידום עסקים כמו שיווק דיגיטלי במדיות החברתיות, פליירים או שלטי חוצות, שיר בהמתנה מספק חווית שירות נעימה בעלות מינימלית. העלות הממוצעת לשיר המתנה נעימה הוא כמה מאות שקלים, לעומת אלפי שקלים ועשרות אלפי שקלים באפיקי השיווק האחרים.
חברתנו מאפשרת לכל לקוח של כל אחת מחברות התקשורת המובילות: בזק המתנה נעימה, פלאפון המתנה נעימה לעסק סלקום המתנה נעימה, גולן טלקום ועוד, לספק חווית שירות נעימה ללקוחות, ולעודד את הלקוח לפעולה.

שיר המתנה נעימה מותאם לכל עסק

זקוקים לצליל פלאפון צליל המתנה ? סלקום המתנה נעימה? או אולי צלצול המתנה נעימה של חברת בזק? תשמחו לדעת שאצלנו ב-Music on hold מתאימים את שיר ההמתנה הנעימה לכל עסק.
בעת ההזמנה, תוכלו לבחור בקריינות מקצועית, המוקלטת באולפן, במוסיקת רקע ייחודית המותאמת לעסק שלכם מבין שלל אופציות של מוסיקות רקע לבחירה, תבניות מלל מוכנות לקריינות או תבנית מלל בהתאמה אישית הנכתבת על ידי קופירייטר מקצועי. הכל בהתאם לצרכים האישיים של העסק שלכם, לשם שיפור חווית ההמתנה ללקוחות הקיימים וללקוחות הפוטנציאליים.
שיר בהמתנה או ג’ינגל עסקי ייחודי עבור העסק בהתאמה אישית, יספקו לכל עסק, מתחיל או מבוסס תדמית שירותית נפלאה, לצד אמינות גבוהה ותחושה של חברה מבוססת שניתן לסמוך עליה.

סלולר או המתנה נעימה למרכזיה- כל האפשרויות פתוחות

בין אם אתם משתמשים בעסק בסלולר, מרכזיה, תא קולי או נתב שיחות משוכלל, בכל המקרים, מהעבר השני של הקו עומד לקוח יקר שמחכה למענה מנציג שירות. והלקוח, כידוע, ללא התייחסות מידית, ללא תשומת לב ממוקדת לצרכים שלו, עלול לאבד את הסבלנות ולנתק את השיחה.
פאנטון עסקי ייחודי עבור העסק מעניק מענה בדיוק לכמה דקות החשובות הללו בהן הלקוח יושב באפס מעשה וממתין על הקו. הקריינות הייחודית שתותאם עבורכם בפאנטון העסקי, המכילה את סיפור העסק שלכם, שירותים מיוחדים, מבצע שהתחלתם לשווק לאחרונה או כל מסר שיווקי אחר, יחדרו אל הלקוח פי כמה וכמה יותר טוב
מכל מסר אחר, זאת כיוון שהוא עסוק רק בשיחה באותו רגע.

Music on hold- הזמינו צליל המתנה נעימה במספר שלבים פשוטים

במקום להתעסק עם מספר ספקים כדי להפיק צליל פלאפון המתנה נעימה לעסק לעסק ראוי לשמו, הזמינו כעת צליל המתנה ייחודי עם קריינות אישית במקום אחד.
רק באתר Music on hold קריינים לבחירתכם בשלל שפות, מוזיקות רקע לבחירה ומגוון עצום של תבניות מלל, כדי שתוכלו להגיע לתוצאה השיווקית הרצויה בקלות ובמהירות.
אנו מזמינים אתכם להכנס לעמוד רכישה אונליין, ולגלות עד כמה זה פשוט להתחדש בצליל המתנה נעימה חדש עבור העסק!

Featured Post
המתנה נעימה

המתנה נעימה- להנעים את זמן השהות של הלקוחות על הקו

המתנה נעימה – להנעים את זמן השהות של הלקוחות על הקו

המתנה נעימה ללקוחות היא אופציה נפוצה שבוחרים בה רבים מהעסקים והארגונים, במטרה להנעים את זמן השהות של לקוחותיהם על קו הטלפונים. עד לפני מספר שנים, אפשרות המתנה נעימה היתה קיימת בעיקר אצל חברות גדולות, או חברות שרכשו נתב שיחות מקצועי, אולם כיום

ניתן לבצע את השירות גם בעסק קטן שיש לו קו בזק וכמובן גם בטלפונים ניידים. המטרה העיקרית של השירות, ואפשר לומר גם המטרה השיווקית שלו, היא להשאיר את הלקוחות על קו הטלפון, למתג את העסק בצורה נעימה ולא מכבידה (בעיקר עבור לקוחות חדשים), כאשר הפקת צלצול המתנה נעימה

מבוצע על ידי קריינים מקצועיים ומנוסים במגוון שפות, המעבירים בצורה מדויקת את המסר המבוקש ללקוחות.

 

באלו פלטפורמות ניתן להשתמש בצליל ההמתנה הנעימה?

במיתוג הקולי שיצרתם עבור העסק ניתן להשתמש לא רק בקו הטלפון, אלא במגוון פלטפורמות לבחירתכם:

* רדיו- ניתן להשתמש בצליל ההמתנה כג’ינגל עסקי פרסומי

* שימוש במערכת ניתוב השיחות והמרכזיה- בזמן שיר המתנה נעימה ללקוחות שלכם ישמע את המיתוג הקולי שבחרתם ולאחר מכן יעבור לשלוחה המבוקשת

* סרטון תדמית- אם הפקתם או שאתם מתכוונים להפיק סרטון תדמית עבור העסק, ניתן להעזר בצליל המתנה נעימה ללקוחות הנעימה גם כפתיח או כסגיר לסרטון התדמית שלכם.

* תוכן שיווקי במדיות החברתיות- בדומה לסרטון תדמית, אם אתם מפרסמים מודעה ממומנת או מודעה אורגנית, תוכלו להעזר במיתוג הקולי הייחודי עבור התוכן שלכם.

 

מיתוג קולי- שימוש שיווקי בחוש השמיעה

אם ברצוננו לבצע מיתוג אפקטיבי עבור העסק שלנו, נעזר לא רק בחוש הראיה, אלא במקביל גם בחוש השמיעה (בחלק מהמקרים נשלב אפילו חושים נוספים). שני החושים חשובים מאוד, כיוון שתמיד צריך לחשוב לא רק מה הלקוח רואה בעיני רוחו כשהוא חושב על העסק שלנו,

אלא גם איזו מוזיקה או צליל מתנגנים באוזניו. צליל המתנה מדויק, המשקף באופן מהימן את מהות העסק, את השירותים שהוא מספק ואת הערך המוסף שלו, יציג ללקוחות תדמית מנצחת ויהפוך לקוחות פוטנציאליים ללקוחות שמשלמים בסופו של דבר.

 

המתנה נעימה למרכזיה, לפלאפון או לנתב שיחות- רק בMusic on hold

צוות Music on hold מזמין אתכם להנעים את ההמתנה של לקוחותיכם על הקו עם שירות המתנה נעימה. הזמנת צליל המתנה נעימה ללקוחות נעימה ייחודי עבור העסק שלכם, מתבצע אצלנו במספר שלבים פשוטים:

* נכנסים לעמוד “רכישה אונליין” בתפריט הראשי של האתר
* בוחרים בשירות המבוקש (צליל המתנה נעימה, קריינות בלבד, ג’ינגל עסקי למרכזיה או לנתב השיחות)
* מקליקים על שפת קריינות (קיימת קריינות במספר שפות זרות לבחירתכם)
* מוזיקת רקע מתאימה שתלווה את המיתוג הקולי שלכם
* מגדירים טקסט לקריין – ניתן להעזר בתבניות המלל המוכנות שבאתר או לחילופין להתאים עבורכם תבנית מלל אישית
* מזמינים את המוצר, ונהנים משירות מצוין ואספקה מהירה (1-5 ימי עסקים)

רוצים שיר המתנה משלכם? צרו עמנו קשר, ונשמח ללוות אתכם בתהליך ההפקה עד לתוצר המוגמר בהתאם לשביעות רצונכם.

Featured Post
צליל המתנה

צליל המתנה במבצע – תוספת הכרחית וחיונית למיתוג העסק

צליל המתנה במבצע – תוספת הכרחית וחיונית למיתוג העסק

צליל המתנה הוא תוספת משמעותית לשיווק כל כל עסק, גדול וקטן. הודות לצלצול המתנה ייחודי, מיתוג קולי משלכם, ההמתנה על הקו הופכת להיות מעניינת במיוחד עבור הלקוחות שלכם, בניגוד גמור לצלילי חיוג ולמוסיקת רקע משעממת.
הצליל העסקי שבחרתם עבור העסק, יעניק תחושת נעימות ללקוחות הקיימים, וחווית קניה טובה יותר בסופו של תהליך, עם רצון ליצירת קשר חדש איתכם. כבר בזמן ההמתנה לשיחה, עוד לפני השיחה בפועל, ניתן להכניס את כל המסרים השיווקיים של העסק לתוך דקה אחת של המתנה, ובצורה זו הלקוח מקבל רושם טוב ומידע ראשוני
עוד לפני שהשיחה החלה.

גינגל עסקי

תוספת שיווקית בעלות אטרקטיבית

כולם מדברים על עלויות הפרסום היקרות של מוצרים שונים בשוק. קמפיין פרסום בפייסבוק עולה אלפי שקלים, ובמדיה הדיגיטלית – השקעה בפרסום איכותי עולה לנו בלא מעט כסף. הפאנטון העסקי, צליל ההמתנה הייחודי שיצרנו עבור העסק, ג’ינגל , הוא פתרון שיווקי יעיל שמוצע לנו בעלות נמוכה יחסית,

של כמה מאות שקלים. אם נחשוב על כך לעומק, ההשקעה בהחלט משתלמת – עלות פאנטון שיווקי הינו כמה מאות שקלים, אולם התשלום הוא חד פעמי, והרווח הישיר שלכם מכך הוא ערוץ שיווקי חזק וייחודי לכל תקופת העסק שלכם, שמאפשר לכם להגיע לכל לקוח פוטנציאלי בקלות רבה.

 

 

 

 

 

צליל המתנה לעסק יחד עם קריינות מקצועית

באתר Music on hold עשרות קטעים מוזיקליים בסגנונות שונים, שהותאמו במיוחד עבור השמעה בטלפון, בסלולר, במרכזיה ובנתב שיחות. הקטעים מתעדכנים בכל עת, ותוכלו למצוא בספריה שלנו את הקטע המוזיקלי המתאים לעסק שלכם.

אבל, רגע. זה עוד לא הכל.

כדי ליצור בידול מהמתחרים, וכדי שתוכלו לספר ללקוחות על השירותים הייחודיים שלכם, ניתן לשלב ברגעי ההמתנה גם קריינות ייחודית בולטת ומקצועית על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום. קטע הקריינות שתבחרו יציג את השירותים הנבחרים בעסק שלכם, מבצעים שתרצו לפרסם, שעות הפתיחה שלכם, וכל מסר שתרצו להעביר ללקוחותיכם.

בשורה התחתונה- השילוב של קריינות מקצועית המכילה מלל אישי מותאם עבור העסק שלכם, יחד עם צליל המתנה נעים, יוצרים עבור הלקוח תחושה שמדובר בחברה אמינה, שטוב לעשות איתה עסקים.

 

הזמנת צליל המתנה לעסק- בחמישה שלבים פשוטים

אתר Music on hold מאפשר להזמין צליל המתנה לעסק בחמישה שלבים פשוטים ומהירים:
1. נכנסים בקליק לעמוד רכישה אונליין
2. בוחרים קריין או קריינית בשפה המבוקשת (תוכלו לבחור קריינות בכמה שפות: עברית, אנגלית, צרפתית, ערבית או רוסית)
3. בוחרים מוזיקת רקע מתאימה לעסק שלכם ולמסר אותו אתם רוצים להעביר
4. מחליטים על אחת מתבניות מלל מוכנים לקריינות, או לחילופין בוחרים תבנית מלל בהתאמה אישית, הנכתבת על ידי קופירייטר מקצועי.
5. לוחצים על אישור, ומשלמים באחד מאופני התשלום לבחירתכם.תוך מספר ימים, תקבלו לתיבת המייל שלכם צליל המתנה ייחודי עבור העסק שלכם, עם קריינות מקורית, שתעניק לו הרבה מאוד ערך מוסף.

Featured Post
נתב שיחות בזק

נתב שיחות בזק- מענה טלפוני איכותי למחייגים לבית העסק

נתב שיחות בזק- מענה טלפוני איכותי למחייגים לבית העסק

כל חברה תקשורת שמכבדת את עצמה, מאפשרת ללקוחותיה לספק ללקוחותיהם מענה טלפוני אוטומטי. נתב שיחות (IVR) הוא שירות חדשני, המשלב פתיח עסקי ויכולות ניתוב באמצעות תפריט קולי חכם והשמעת מידע מוקלט. השירות מאפשר לבעלי עסקים גדולים וקטנים לקצר את זמני ההמתנה עבור הלקוחות,
לנתב באופן יעיל שלל שיחות בזמנים של עומס, ולהגיע מהר יותר לכל לקוח פוטנציאלי בעסק. חברת Music on hold עובדת בשיתוף פעולה עם  נתב שיחות בזק, ומשלבת את השירותים השונים (מיתוג קולי לעסק, שיר בהמתנה, קריינות ועוד) עם פעילות הנתב.

 

מהם היתרונות של נתב שיחות בזק לעסק?

לנתב שיחות בזק או נתב שיחות של כל חברת תקשורת אחרת, יש מספר יתרונות בולטים עבור עסקים קטנים, בינוניים או גדולים:

* הנתב העסקי מסוגל לקבל מספר שיחות בו זמנית, מה שמאפשר לכם להגיע ליותר לקוחות בסופו של יום

* יחד עם נתב שיחות בזק מקבלים מספר קליט ואטרקטיבי (1700 או 1800)

* במסגרת השירות, ניתן להוסיף שלוחות שונות לפי צורך כדי לנתב את הלקוחות למקום המבוקש וכך לחסוך להם בזמן ההמתנה, ולהעצים את חווית השירות שלהם

* מענה גם בשעות הלילה, או בכל מקרה מענה מלא ללקוחות גם בשעות בהן העסק סגור.

להצטרפות לבזק נתב שיחות עסקי לחץ כאן

 

 

 

ליצור תדמית ורושם של חברה גדולה- נתב שיחות בזק לעסק

עצמאיים או עסק של אדם אחד, המעוניינים לשדר תדמית של עסק גדול ומכובד יותר, יכולים להוסיף בנתב שיחות בזק שלוחות כמו שירות לקוחות, מחלקת מכירות וכדומה, ולנתב את כל השלוחות ישירות למספר הנייד שלכם או למספרי נייד אחרים. כך תוכלו ליצור “נפח” עבור העסק שלכם. שיטה זו מתאימה במיוחד לעסקים קטנים,
או לעסקים המתנהלים מביתם המעוניינים למתג את עצמם כעסקים גדולים ומבוססים יותר.

קריינות לנתב שיחות או מרכזיה

חברתנו, חברת Music on hold מספקת שירותי קריינות מקצועית לנתב שיחות ומרכזיה לעסקים בכל סדר גודל. אם אתם מעוניינים ליצור רושם מכובד עבור העסק שלכם, נשמח לסייע לכם לעשות זאת על ידי מאגר של קריינים מקצועיים בשלל שפות.
תהליך הקלטת הקריינות הוא קל ופשוט, ונעשה אונליין בכמה שלבים מהירים ופשוטים:

* כניסה לעמוד רכישה אונליין

* בחירת קריינות לג’ינגל מקצועי, מיתוג קולי, שיר בהמתנה וכדומה. ניתן לבחור בין שירותי קריינות בשלל שפות: קריינות בעברית, אנגלית, צרפתית, רוסית או ערבית.

* מוזיקת רקע ממאגר רחב

* יצירת תבנית המלל המתאימה לקריינות או בניית תבנית מלל אישית על ידי קופירייטר מקצועי

* תשלום מאובטח

* קובץ הקריינות האיכותי ישלח אליכם תוך 1-5 ימי עסקים, ואתם תוכלו להיות רגועים שהתוצאה שתקבלו תשמע מקצועית, נעימה והכי חשוב- יעילה עבור העסק שלכם גם לטווח הארוך.

רוצים להתחיל? הכנסו לעמוד רכישה אונליין, ובחרו קריינות איכותית לנתב השיחות שלכם!

Featured Post
קריינית בצרפתית

קריינית בצרפתית לעסק – מאגר קריינים מקצועיים דוברי צרפתית שפת אם

קריינית בצרפתית- מאגר קריינים מקצועיים דוברי צרפתית שפת אם

יש לכם צורך ב- שיר המתנה בצרפתית? לרוב, לכל עסק שמכבד את עצמו יש בתא הקולי או ב ג’ינגל העסקי שלו קריינות נוספת בנוסף לשפת האם (לרוב עברית).
חברה שמוסיפה קריינות מקצועית בשפה נוספת על השפה העברית, נהנת מנפח עבודה גבוה יותר ולקוחותיה מדווחים על תודעת שירות יותר גבוהה. זה אולי מעשה קטן, אבל הלקוחות הצרפתיים הנתקלים בג’ינגל קולי עם קריינית בצרפתית  לעסק בשפתם, מרגישים “בבית”, ובהמשך גם חשים נוח יותר לרכוש מכם שירותים ומוצרים שונים.

קריינית בצרפתית שפת אם- קריינות שנשמעת נכון

שירותי קריינות איכותיים הם כאלו שלא רק נשמעים טוב, אלא גם נשמעים נכון. כולנו יודעים שלא מספיק קול יפה של קריינית בצרפתית לעסק עם טונציה נכונה, אלא יש לראות מעבר. להבין את המוצר או השירות אותו משווקים, ולהתאים את הקול וסגנון הקריינות לאותו המוצר.
בהקשר זה, יש משמעות רבה למשחקים השונים שבקול, אם מדובר בקריינות יותר אישית או קריינות המשדרת מסר מכירתי. ניתן לראות את ההבדל המהותי בין סוגי הקריינות השונים על ידי שנבחין בין הקריינות עבור משרד עו”ד גדול ויוקרתי, לבין קריינות של סופר מקומי ברדיו.
כך או כך, קריינות איכותית תואמת את המוצר אותו אנו רוצים לשווק.

מציאת הקריינית המתאימה

כשאנו מחפשים קריינות בשפה זרה עבור המוצר שלנו, למשל קריינית בצרפתית לעסק  , ערבית, רוסית וכדומה, אנו נתקלים בקושי גדול יותר במציאת האדם המתאים ביותר למשימה זו, זאת משום שכל שפה משדרת תרבות מסוימת. ולא די שנתרגם את הטקסט וניתן לקריין לקריין אותו, אלא יש למצוא מקצוען שיכול להעביר את החוויה של המוצר.
אצלנו ב-Music on hold יחד בעבודה משותפת עם לקוחותינו, נוכל להתאים עבורכם קריינות בצרפתית לעסק ובשלל שפות שונות, עם מלל שידבר את המוצר או החברה שלכם בדיוק.

הזמנת קריינות במספר שלבים פשוטים ומהירים

אם ברצונכם להזמין ג’ינגל עסקי או הקלטה קולית ייחודית עבור העסק שלכם עם Music on hold, התהליך קל ופשוט, וכולל מספר שלבים פשוטים:

1. נכנסים לעמוד רכישה אונליין
2. בוחרים שירות קריינות ב-220 ₪ בלבד (לא כולל מע”מ)
3. מגדירים שפה מבוקשת לבחירה (ניתן לבחור בין עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית וערבית)
4. לאחר מכן, יש לבחור האם ברצוננו להעזר בקריינית בשפה המבוקש או בקריין
5. השלב הבא הוא בחירת מוזיקת רקע לקריינות. תוכלו לבחור בין מגוון מוזיקות איכותיות בסגנונות שונים
6. השלב הכמעט סופי הוא המלל- גם כאן הבחירה היא כולה שלכם. ניתן לבחור בין שלל תבניות מלל לקריינות לבין מלל מותאם אישית לצרכי העסק שלכם.
7. השלב האחרון- אשרו את הכל ובצעו תשלום אונליין במערכת מאובטחת ובטוחה

 אנו מאמינים שקריינות איכותית בצרפתית צריכה להיות נגישה לכולם, ולכן התהליך פשוט, מהיר ובעלות אטרקטיבית , וערוך כך שנוכל לדייק לטעם האישי שלכם 

Featured Post
קריין ברוסית

קריין ברוסית – להעביר את המסר השיווקי לקהל הרוסי

קריין ברוסית – להעביר את המסר השיווקי לקהל הרוסי

מחפשים קריין ברוסית  לעסק למיתוג הקולי שלכם, שיר בהמתנה או לקריינות למרכזיה? הכירו את השירות של Music on hold. אנו מספקים שירותי קריינות במגוון שפות לבחירתכם: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית ועוד. 

האוכלוסיה הרוסית, מהווה כשישית מאוכלוסית מדינת ישראל, ואחת מן הקבוצות האתניות הגדולות ביותר. אם אתם שואפים להגיע לאוכלוסיה הרוסית, ולא להצטמצם לאוכלוסיה הישראלית בלבד, קריין ברוסית יוכל להעביר כל מסר ולהגיע לקהל היעד שלכם בקלות. קריין ברוסית לעסק היא נפוצה מאוד במדינת ישראל,
והיא מצויה במגון תכנים שיווקיים: ג’ינגלים עסקיים, תשדירים, תחנות רדיו, פרסומות בטלוויזיה, סרטוני תדמית ובקריינות רוסית למרכזיה ובתא הקולי.
לכל אותם לקוחות המתקשים בהבנת השפה העברית, יש צורך בקרין דובר רוסית שפת אם.

קריין ברוסית לתא הקולי

כל עסק מקבל לעיתים שיחות מחוץ לשעות הפעילות מלקוחות קיימים או פוטנציאליים.
ברגע שאתם בוחרים בקריינות ברוסית לתא הקולי שלכם (תוכלו לשלב אותה עם קריינות עברית או אנגלית לבחירתכם), אתם מנצלים שפע של הזדמנויות עסקיות. לקוחות דוברי רוסית, אנגלית, עברית או כל שפה אחרת, ישמחו לקבל מידע על העסק גם אחרי שעות הפעילות, במקום לקבל הודעה שהמשרד סגור.
ההקלטה המקצועית מתבצעת על ידי קריינים רוסיים דוברי רוסית שפת אם, שמקריאים מגוון רחב של דוגמאות מלל על פי קטגוריות או מלל בהתאמה אישית.

מיתוג קולי לעסק- פחות נטישות ויותר המרות

Music on hold יוצרת עבור עסקים בישראל מיתוג קולי איכותי המותאם לאופי העסק שלכם. אם קהל היעד העיקרי שלכם דובר רוסית, אין סיבה שלא תפנו אליו בשפה שמדברת אליו.
אנו מספקים שירות שלם, החל מגיבוש הקונספט והתכנים, דרך הקלטת קריינות בשפה הנבחרת על ידי קריין מקצועי לבחירתכם בשפה הרצויה, מוסיקת רקע ועד להקלטה המוכנה לשביעות רצונכם המלאה.
כשאתם בוחרים בג’ינגל עסקי אתם נהנים ממספר יתרונות מובהקים:

* פחות נטישות, יותר המרות– במקום צליל המתנה רגיל ומונוטוני, קהל היעד שלכם ישמע מוסיקה נעימה וקריינות מקצועית המציגה באופן מרשים את העסק שלכם. כך ההמתנה על הקו נעשית מעניינת יותר, ומשפרת את חווית השירות
* תדמית מקצועית– המיתוג הקולי הנעשה בשילוב קריינות מקצועית, מעצימה את הרושם של העסק בעיני הלקוחות
* כלי עוצמתי לקידום מכירות– הקריינות המקצועית מפנה את הלקוחות לאתר האינטרנט שלכם, למבצעים, לשעות הפעילות ובכך מסייעת לעסק שלכם להשיג את מטרותיו.

מוכנים למיתוג קולי מקצועי של העסק?

מצוין! הכנסו לעמוד רכישה אונליין, ובצעו מספר שלבים פשוטים:

1. בחרו קריין ברוסית לעסק או קריין בהתאם לשפת הלקוחות שלכם

2. בחרו את סגנון מוסיקת הרקע המתאימה לג’ינגל העסקי שלכם

3. בחרו בין תבניות מלל שונות לבחירתכם, או ציינו בפנינו שאתם מעונינים בכתיבת מלל מותאם אישית על ידי קופירייטר מקצועי

4. שלמו באחד מאמצעי התשלום לבחירתכם

5. המיתוג הקולי החדש שלכם בהכנה, והוא בדרך אליכם!

רוצים לדעת מה אומרים עלינו? צפו בהמלצות לקוחות שכבר הזמינו את המוצרים שלנו.

Featured Post
קריינות

קריינות-מיתוג קולי ובידול בעולם תחרותי

קריינות-מיתוג קולי ובידול בעולם תחרותי

בין אם אתם עסק קטן או גדול, ודאי חשוב לכם לשווק את העסק, להדגיש את יתרונותיכם ובעיקר לייצר בידול ומיתוג כנגד המתחרים. אולי יש לכם אתר תדמיתי, או אתם עושים שימוש ברשתות החברתיות כערוצי דיגיטל לקידום ומינוף העסק. כך או כך, מומלץ להעזר ב קריינות לעסק מקצועית למגוון המוצרים שלכם- ג’ינגל עסקי, תא קולי לאחר שעות הפעילות, מרכזיה ועוד.

שיווק ובידול בעולם תחרותי

כיום, העולם העסקי הדינאמי מחייב יותר ויותר בעלי עסקים להיות עם “האצבע על הדופק”, להתעדכן ולשמור על גמישות.  ככאלו, הם מחפשים כל הזמן דרכים חדשות ויצירתיות לשיווק העסק והשירותים אותם הם מספקים. לפעמים האמצעים לשיווק, הם אמצעים שנמצאים גם כך בעסק ומשמשים בהתנהלות השוטפת שלו. כדוגמת קווי הטלפון שלכם והמרכזיות. בשימוש נכון, הם עשויים להפוך לערוצי שיווק ממותגים וממוקדים עבורכם.

מרכזיות בעסק- כיצד מדייקים את התוכן ללקוח?

בעידן דיגטלי שבו המידע שקוף ומתקיים שיח גלוי מול הלקוח, עסקים רבים נמצאים תחת זכוכית מגדלת. חברות נמדדות היום במגוון פרמטרים: באיכות, במקצועיות וכמובן בסטנדרט השירות אותו הן מספקות. ללקוח הקיים או העתידי שלך נדרשות מספר שניות מול המענה הקולי על מנת להחליט האם לבחור בשרות שלך.

אל תטעו – קריינות למרכזיה מהווה מדיום פרסומי לכל דבר. הוא מעניק לכם הזדמנות נדירה לשדר את התוכן שלכם היישר לאוזני הלקוחות.

המשמעות? התוכן שלכם צריך להיות מעניין, מרגש, מפתיע, חדשני ובעיקר להנעים את זמן ההמתנה של הלקוח ולגרום לו להרגיש שהוא הגיע למקום הנכון.

היתרון הבולט במרכזיות ובטלפונים הניידים כאמצעי המדיה הוא שהן זמינות ונגישות לכולם, ועלותן נמוכה משמעותית בהשוואה לפרסום באמצעי מדיה אחרים כמו רדיו וטלוויזיה .

קריינות כאמצעי לבידול וייחוד העסק

קריינות לעסקים היא אחת הדרכים המעניינות והאפקטיביות לשיווק העסק שלכם באופן יעיל ואיכותי, תוך שימוש באמצעים נגישים כגון המרכזיות.  עולם הקריינות הינו עולם רחב של תוכן המספק שירותים למגוון רחב של צרכים פרסומיים ושיווקיים במדיה המתחדשת והמתפתחת של היום.

קריינות היא אמנות המשחק הקולי ונעשה בה שימוש בטלוויזיה ,בתשדירי פרסומת, תשדירי תעמולה, מענה קולי של חברות וארגונים ועוד. באמצעות שימוש בקריינות מקצועית ונכונה, תוכלו לייצר את ההבדל בין תדמית חיובית לממוצעת וליצור רושם נכון על הלקוחות.

שימוש בקריינות לעסקים

כיום חברות רבות עושות שימוש בשירותי קריינות. מלבד היתרונות הרבים הגלומים בשירות זה יש לציין גם את נושא הגמישות וההתאמה לצרכי כל עסק.
בנוסף, במקרים רבים, ההמתנה למענה מבית עסק כלשהו יכולה להיות ארוכה ומעט מייגעת, הקריינות מסייעת לנו, כבעלי עסק, להנעים ולקצר את זמן ההמתנה עבור הלקוח.

שירותי קריינות ומיתוג קולי

Music on hold מתמחה במיתוג קולי על ערוציו השונים: הפקת שיר המתנה, הקלטות קריינות מקצועיות וג’ינגל עסקי. חברתנו שמה דגש רב על מקצועיות, אדיבות ושירותיות. אנו מזמינים אתכם להכנס לעמוד רכישה אונליין, וליהנות משירות מקצועי אשר מלווה כל מהלך שיווקי-
החל מגיבוש קונספט ייחודי, דרך יעוץ, תכנון לוגיסטי, הלחנה וכתיבת תכנים ומוסיקה, קריינות מקצועית בכל השפות, הפקת ג`ינגל לנייד ועוד מוצרי מיתוג.

Featured Post
פנטון פלאפון

פנטון פלאפון -כלי שיווקי ייחודי למיתוג העסק

פנטון פלאפון – כלי שיווקי ייחודי למיתוג העסק

פנטון פלאפון לעסק הוא בעצם שיר המתנה בטלפון הנייד, לו יאזין כל מי שיתקשר לטלפון שלכם, בזמן ההמתנה למענה בצד השני. מה החשיבות של פנטון פלאפון לעסק? מדוע כדאי שלעסק יהיה שיר המתנה? מה היתרונות ואיך עושים את זה? כל המידע בכתבה שלפניכם.

הטלפון הנייד ככלי עבודה

בימינו אנו, בהם כמעט לכל האוכלוסייה יש טלפון חכם, שהוא בעצם מחשב קטן, השימוש בטלפון אינו רק ככלי להתקשר ולשלוח הודעות, הוא משמש ככלי עבודה לכל דבר. כבעלי עסקים ועצמאיים, אנו שואפים להביא את הטלפון למקסימום תפוקה, ולסייע לנו כמה שיותר בפרסום העסק, שיווק, וניראות.
אחת הדרכים המצוינות לעשות זאת היא באמצעות פנטון פלאפון.
כאשר מתקשר אליכם לקוח פוטנציאלי, ובצליל ההמתנה הוא שומע ג’ינגל של העסק שלכם, במקום צליל המתנה רגיל, יש כבר משהו בו שאומר לו “זה עסק רציני, זה עסק שמכבד את עצמו, הם משקיעים בלקוחות שלהם וממתגים את העסק אפילו בפנייה טלפונית”. אומנם מדובר בהמתנה בת מספר שניות, אך היא משמעותית ביותר ליצירת רושם ראשוני.

מה היתרונות של פנטון פלאפון?

פנטון פלאפון כולל מספר יתרונות מובהקים. חשוב שתכירו אותם, על מנת להיעזר בהם לקידום העסק שלכם:

 • מיתוג – מיתוג העסק הוא יסוד משמעותי ביותר להצלחת העסק. מיתוג אינו רק לוגו, כפי שרבים חושבים. המיתוג של העסק מייצג את הערכים החשובים והאיכותיים של העסק, אותם נרצה להעביר ללקוחות הפוטנציאליים ולקהל היעד. ברגע שחלק מהמיתוג עובר בג’ינגל העסקי, בפרסום הקצר הזה, הצלחנו להעביר עוד ערך או שניים לקהל היעד שלנו, וזה חשוב מאוד.
 • לא סתם ממתינים על הקו – תתפלאו אבל זה בהחלט מוסיף! במקום צליל המתנה רגיל, לשמוע שיר קצר, ג’ינגל עסקי שמספר בכמה מילים קצרות על העסק, בהחלט תורם והרבה יותר מעניין למי שנמצא בצד השני.
 • משדר מקצועיות – רלוונטי במיוחד לעסקים קטנים. הרי ברור שכאשר לוח מתקשר לאחת מחברות הסלולר, הוא יודע שישמע ג’ינגל, אבל כשלקוח פוטנציאלי מתקשר לעסק קטן, למשל, ושומע ג’ינגל, זה בהחלט מעלה את המקצועיות של העסק.

פנטון פלאפון – רכישה און ליין

אנו מזמנים אתכם לרכוש מיתוג קולי אונליין על מנת לקדם את העסק שלכם ולהעלות אותו כמה ליגות מעל כולם!
תוכלו להיעזר איתנו בהפקת שירי המתנה, ג’ינגלים עסקיים, קריינות מקצועית, ועוד. הצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע לכם לגבש את הקונספט שלכם, לתכנן את המהלך, לייעץ, לכתוב ולהלחין את השירים ואת הג’ינגלים, ולעשות את התהליך הזה לחוויה טובה וחיובית מכל הבחינות.

צוות Music on hold אמון על כל התהליך, מתחילה ועד סוף

 • בוחרים קריינות בשפה רצויה לבחירתכם
 •  בוחרים מוסיקה בלעדית מבין שלל מוסיקות אפשריות
 •  מוסיפים מלל מוכן או מלל בהתאמה אישית
 • נכנסים לעמוד רכישה אונליין, ומבצעים תשלום בקלות ובמהירות.זה עד כדי כך פשוט לשווק את העסק שלכם!

 

Featured Post
קריינית בערבית

קריינית בערבית – למרכזיה או לג’ינגל עסקי ייחודי

קריינית בערבית- למרכזיה או לג’ינגל עסקי ייחודי עבור העסק

אחד התחומים המתפתחים לאחרונה וזוכים להצלחה ועניין אצל דוברי הערבית בישראל, הוא תחום הפרסום והשיווק באמצעות קריינות וג’ינגלים עסקיים בטלפון, בשפה הערבית.
קריינית בערבית אשר מציגה את העסק שלכם, זו תוספת נפלאה ושיווקית ברמה גבוהה, שממתגת את העסק כאיכותי, מקצועי ומבין עניין. ישנם מספר שירותים שתוכלו ליהנות מהם באמצעות קריינית בערבית, ריכזנו אותם עבורכם:

ג’ינגל עסקי באמצעות קריינית בערבית

בזמן שמישהו מתקשר אליכם בטלפון, זה יכול להיות לקוח פוטנציאלי או לקוח קיים, במקום להמתין למענה שלכם ולהאזין לצליל חיוג רגיל, הם יכולים לשמוע בזמן ההמתנה ג’ינגל עסקי, אשר בעצם מוקדש לשיווק ופרסום העסק. ג’ינגל עסקי עוזר למיתוג העסק ולתדמית החיובית שלו, ומסייע לזמן ההמתנה להיות יעיל יותר ונעים יותר. קריינית בערבית אשר מספרת על השירותים שניתן לקבל בעסק, ועוד ערכי מיתוג חשובים, בהחלט יכולה להשפיע לטובה על מי שממתין בצד השני.
אצלנו בMusic on hold תוכלו להעזר בתכניות מלל מוכנות, או לבקש מלל שנכתב במיוחד עבורכם בהתאמה אישית על ידי קופירייטר מקצועי.

נתב שיחות עם קריינית בערבית

בזמן שמישהו שהתקשר אליכם ממתין למענה, זה יכול להיות לקוח פוטנציאלי חדש, או לקוח קיים, יכולה להיות קריינית בערבית, אשר מנתבת לשלוחה המתאימה או למרכזייה. אפשר במספר השניות הללו להעביר ערכים של העסק, של המיתוג שלו, ולנצל את ההזדמנות לשיווק ופרסום העסק ביעילות. ישנן תבניות מוכנות שאפשר לערוך לבחירתכם, מוסיקת רקע כרצונכם, ולהפוך את כל חוויית הניתוב וההמתנה, לנעימה יותר, ומקצועית יותר.

הפנייה לתא קולי ושעות פעילות באמצעות קריינית בערבית

שירות נוסף שניתן לבצע ושיכול בהחלט למנף את העסק ולשמור על תדמית איכותית ומקצועית, הוא הפנייה לתא קולי המציין את שעות הפעילות המעודכנות שלכם. אם יש לקוחות שמחפשים אתכם בזמן שהעסק סגור, קריינות בערבית מספרת להם על שעות הפעילות, כתובת אתר האינטרנט, ומידע נוסף שיסייע לכם לא לאבד אותם, רק כי אינכם במשרד. זו הזדמנות מצוינת גם לספר על עדכונים, מבצעים ומידע קצר וקליט, שיסייע למיתוג העסק שלכם, ולשיווק נכון וחכם. תוכלו ליהנות מדוגמאות קיימות בתחום זה, לקבל רעיונות, מלל מוכן, ולהתאים אותו לצרכים האישיים והמדויקים שלכם.

מיתוג קולי אונליין כאן ועכשיו!

אם תהיו מעונינים בקריינית בערבית עבור מיתוג קולי לעסק שלכם, כמה זה קל ופשוט למצוא קריינית בערבית און ליין ולסגור ביעילות ובזריזות את קבלת השירות הזה!
אנו מזמינים אתכם לבצע רכישה אונליין באתר Music on hold, ולבחור בקלות קריין או קריינית מבין מגוון שפות לבחירתכם: אנגלית, עברית, ערבית, צרפתית, רוסית ועוד. זו הדרך היעילה ביותר לפרסם את כל המידע הדרוש עבור הלקוחות:
מידע על העסק שלכם, לספר על מבצעים ושירותים ייחודיים שאתם מציעים, עדכון הלקוחות שלכם על שעות הפעילות ועוד.
צוות Music on hold מאחל לכם בהצלחה רבה בקידום העסק!

Featured Post
קריין באנגלית

קריין באנגלית לעסק- עולם של אפשרויות בלתי מוגבלות

קריין באנגלית – עולם של אפשרויות בלתי מוגבלות

היום כבר ברור, מיתוג ומסר שיווקי הם כלים עוצמתיים בעולם העסקי והתחרותי. בכל הקשור לעסקים קטנים, המיתוג והמסרים השיווקיים מקבלים משנה תוקף. חשיבותם באה לידי ביטוי באמצעים הבסיסיים ביותר העומדים לרשות העסק, וביניהם מיתוג באמצעות קריין באנגלית לעסק.

מיתוג קולי באמצעות קריין באנגלית כאמצעי שיווקי

כמעט כל עסק מחזיק היום במרכזייה עסקית, אמצעי חשוב המייצג אותו אל מול לקוחות קיימים ופוטנציאליים. מיתוג קולי מקצועי  או ג’ינגל עסקי באמצעות קריין המותאם אישית לצרכי העסק הוא כלי שיווקי פשוט ורב שימושי בערוצים שונים.

אנחנו חושבים רבות על הדרך היעילה ביותר לנתב לקוח לשלוחה הנכונה, אך האם חשבתם פעם על הרושם המתקבל מהמענה הקולי של העסק שלכם?

האינטראקציה הראשונה של הלקוח היא עם המענה הקולי של מערכת ניתוב השיחות בחברה ולכן היא מהווה כרטיס ביקור של העסק, ויוצרת את הרושם הראשוני אצל הלקוח.

האם אתם מעבירים את המסר הנכון ללקוחות שלכם?

קריינות מקצועית 

קריינות למרכזיה לא נועדה רק לניתוב שלוחות: היא למעשה כלי מיתוגי חשוב. הקריינות מהווה את קבלת הפנים של כל הפונים לעסק, ולכן יש לה השפעה מכרעת על הרושם הראשוני שתיצרו. קריינות מקצועית תותיר רושם ברור ומקצועי, ותאפשר העברת מסרים חיוביים עוד טרם השיחה עצמה.

קריין באנגלית לקהל דובר שפות

אם העסק שלכם פונה לקהל בינלאומי, או קהל הנמצא בארץ אך דובר שפות שונות, החשיבות המיתוגית אף עולה. שימוש בקריין או קריינית מקצועיים דוברי אנגלית עשוי לעשות את ההבדל ולחדד אצל הלקוח את הרושם כי מדובר בחברה רצינית ומקצועית.

כאשר הלקוח ממתין למענה אנושי זוהי הזדמנות מצוינת להעביר מסרים שיווקיים על מבצעים, מוצרים או שירותים חדשים. ללא ספק, קריין מקצועי באנגלית יוכל להעביר את התכנים הללו בצורה משכנעת ואותנטית, כאילו מדובר במוצרים או שירותים שהוא עצמו רכש.

גם אם יש לכם פרויקט הדורש קריינות באנגלית, ומן הסתם חשוב לכם שהוא יישמע מושלם: קריינות מקצועית ואיכותית באנגלית היא בדיוק התשובה עבורכם, קריין באנגלית לעסק יעשה זאת בקול ובקצב המתאימים ביותר, ובאיכות שמע מצוינת.

השימוש בקריין באנגלית ככלי למיתוג בינלאומי

למעשה, כאשר אתם משתמשים בשפה בינלאומית אתם מרחיבים ומגדילים את קהל היעד שלכם. הוא כבר לא תלוי שפה ולא תלוי מקום יותר ולכן השמיים הם הגבול . תוכלו להגיע ללקוח שנמצא בקצה השני של העולם בלחיצת כפתור, וכך העסק שלכם יתפרס ,יתפשט ויגדל .

השימוש בקריין באנגלית לעסק מאפשר לכם לשווק את בית העסק שלכם באופן גלובאלי, כך שתוכלו להגיע כמעט אל כל לקוח בעולם באמצעות שימוש בשפה בינלאומית.

כיון שלכל עסק יש את המאפיינים הייחודיים לו, אנו מאפשרים לכם לבחור את הקריינות הנכונה לכם, את מוזיקת הרקע המתאימה, ואת הסגנון והמקצב הרלוונטיים לעסק שלכם. כך שתעבירו את המסר השיווקי הנכון עבורכם.

האם אתם מוכנים למסע? הצוות שלנו מחכה לסייע לכם לצמוח קדימה, הצטרפו אלינו לרכישת מיתוג קולי לעסק בעמוד רכישה אונליין!

Featured Post
קריינית ברוסית

קריינית ברוסית- בחר את השפה הרצויה עבור המיתוג הקולי לעסק שלך

קריינית ברוסית שפת אם – בחר את השפה הרצויה עבור המיתוג הקולי לעסק שלך

מחפשים קריינות ברוסית עבור הפתיח הקולי שלכם? באתר Music on hold תמצאו את מיטב הקריינות בכל השפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית ועוד. כל הקריינים והקריניות ברוסית דוברי שפת אם, בעלי קול רדיופוני וברור, והם יאפשרו לכם להעביר את המסר השיווקי שלכם באופן רהוט וברור.
אם אתם זקוקים לקריינית ברוסית או קריין לפתיח הקולי, ל שיר בהמתנה, לקריינות למרכזיה או לתא הקולי אחרי שעות פעילות המשרה, אצלנו תמצאו את מיטב אנשי המקצוע.

קריינות בשפה הרוסית- הדרך הטובה ביותר להגיע לקהל היעד

האם קרה לכם פעם שחייגתם למקום מסוים ונתקלתם במענה טלפוני לא בשפה שלכם? כיצד זה גרם לכם להרגיש?
כך קורה בדיוק לקהל הרוסי, הפונה לעסקים שונים בישראל שלא מתאימים את הפתיח הקולי שלהם לשפת הדיבור שלו, והמסר שעובר הוא שלא מעריכים אותו כלקוח פוטנציאלי.
כיוון שלקוחות פוטנציאליים רבים עשויים להמנות עם הקהל הרוסי, כדאי מאוד לדאוג לקריינות מקצועית, ברורה, רהוטה, ללא טעויות בשפת הדיבור שלהם.

אחת הדרכים האפקטיביות ביותר לפרסום העסק היא באמצעות קריינות.
על ידי קריינות ייעודית בשפה הרוסית, תוכלו להתחבר בקלות לקהל הרוסי, המהווה 57% מכלל האוכלוסיה בישראל. לקהל הרוסי המאפיינים הייחודים לו, ועבור אלו שאינם בקיאים בשפה העברית יש צורך בקריין רוסי ייעודי.
קריינות ברוסית נפוצה מאוד בתוכן פרסומי (ג’ינגלים עסקיים ופרסומות), בסרטוני תדמית ובעוד מגוון עזרים פרסומיים

בחירת הקריין או קריינית ברוסית שפת אם המתאימ/ה ביותר למשימה

אם תרצו להקליט פתיח עסקי ייחודי עבור העסק שלכם, או קריינות למרכזיה, הטוב ביותר הוא לפנות באופן ישיר לשפה בה מדבר קהל היעד שלכם. בחירת הקריין המתאים נובעת מידיעת השפה הזו, והיכולת לדבר אותה במבטא מדויק. זו הסיבה שתמיד רצוי לבחור קריין המדבר את אותה השפה כשפת אם, כדי להמנע משיבושי הגיה בהמשך.
כשאתם בוחרים קריינית ברוסית שפת אם מאתר Music on hold אתם יכולים לדעת בבטחון, שהוא יקריין בצורה רהוטה, כשהשפה הרוסית היא שפת האם שלו, ללא שיבושי הגיה. כך תוכלו לדעת בוודאות שאתם מקבלים מוצר איכותי,
שיקדם את העסק שלכם לכל סוגי הלקוחות הפונציאליים, הן אלו שדוברים עברית, והן כאלו שדוברים שפות אחרות: אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית ועוד.

כיצד מתבצע תהליך הקריינות באתר?

ניתן להזמין קריינות בשפה הרוסית באתר Music on hold באופן הבא:
1. הקריין מקבל את הטקסט שבחרתם בין תבניות המלל, או טקסט מותאם אישית
2. קריינית ברוסית שפת אם או קריין דובר רוסית שפת אם מקליט אותו באולפן הקלטות מקצועי
3. הקריינות עוברת עיבוד באולפן, ומשולבת עם מוסיקת רקע לבחירה
4. המוצר הסופי נשלח אליכם במהירות תוך 1-4 ימי עסקים.

אנו מזמינים אתכם להכנס לעמוד רכישה אונליין באתר שלנו, ולהזמין קריינות שיווקית לכל סוגי המוצרים: פתיח קולי, ג’ינגל עסקי, קריינות לתא קולי ועוד

Featured Post
מוזיקה לעסקים

מוזיקה לעסקים קטנים- כלי שיווקי עוצמתי בעולם דיגיטלי

מוזיקה לעסקים קטנים- כלי שיווקי עוצמתי בעולם דיגיטלי

בעולם דיגיטלי ושיווקי, שכל בעל עסק רוצה להשיג כמה שיותר לקוחות, ועלויות הפרסום הן גבוהות ובלתי נתפשות, אחד הכלים הפרקטייים ביותר הוא שילוב של מיתוג קולי- מוזיקה לעסקים.
אם אתם בעלי עסק, המוציאים אלפי שקלים על קידום אינטרטי, שיווק ופרסום, דיוור אלקטרוני ועוד שיטות פרסום שונות, חשוב שתדעו שלרוב דווקא ההשקעה הממוקדת בדברים הקטנים, היא זו שעשויה לדחוף את העסק קדימה. אחת הדוגמאות
הבולטות להשקעה כזו הינה הטמעת שיר המתנה לעסק (מוזיקה לעסקים), שהיא כעין כרטיס ביקור של העסק בעיני הלקוח.
מוזיקה לעסקים מושמעת בשלב ההתקשרות הראשונית לעסק, והיא קריטית להמשך פעילות מצד הלקוח.

מה הוא פאנטון עסקי?

בין אם יש לעסק שלכם קו רגיל של בזק ללא מרכזיה, בין אם אתם נעזרים במרכזיה עבור העסק ובין אם אתם משתמשים במכשיר הסלולרי, תוכלו להתקין פאנטון עסקי. הפאנטון העסקי הוא תשדיר קצר המכיל מוזיקה לעסקים וקריינות מקצועית, המחליף את הצלצול הרגיל והקבוע. הפאנטון מספר ללקוחות שלך שהגיעו למקום מקצועי ומהימן, מרחיב מי אתם, מה אתם עושים, ולמה כדאי לשתף אתכם פעולה. באמצעות תהליך פשוט של יצירת ג’ינגל עסקי מתחיל תהליך המכירה עם הלקוח כבר מההתקשרות הראשונה.

בשביל מה צריך מוזיקה לעסקים קטנים (פאנטון עסקי)

אספנו מספר סיבות טובות:
* חווית לקוח טובה יותר- ללקוח הרבה יותר כיף ונעים להאזין לג’ינגל עסקי ייחודי ולא לצליל החיוג הרגיל.
* כלי שיווקי ייחודי עבור העסק- היתרון העיקרי של מוזיקה לעסקים שהיא כלי שיווקי ומיוחד במינו עבור בעל העסק. מדובר במוצר שיווקי השייך רק לך, והוא מעוצב על פי דרישותייך היחודיות.
* תוכן שיווקי- הטקסט נכתב על פי הדרישות הייחודיות של בעל העסק. לדוגמא, במידה ותרצה לחשוף את הלקוחות הפוטנציאליים לאחד מהשירותים שלך, למבצע חדש, לתפריט ייחודי, ניתן לשלב את הרעיון בטקסט, וכל אדם המתקשר אליך יחשף אליו בקלות רבה.
* עלות אטרקטיבית- העלות למוזיקה לעסקים קטנים אינה גבוהה כלל וכלל. מדובר בעלות כוללת של מאות שקלים, המגלמת בתוכה את כל היתרונות שציינו לעיל ועוד רבים נוספים.

 מאגר קריינים מקצועי ובנק מוזיקה לעסקים קטנים

אתר Music on hold מכיל עשרות קטעי מוזיקה לבחירתכם, ומגוון קריינים מקצועיים שיתרמו לגירוי ולסקרנות של הלקוחות שלכם בהתקשרות הראשונית עמכם. מאגר זה מתחדש לעיתים קרובות בקטעי מוסיקה נוספים, על מנת להעשיר את האפשרויות שלכם לבחירה.

אנו מבצעים יצירת פאנטון עסקי או פתיח לתא קולי עבור העסק, והכל כלול בפנים:

* בחירה ממגוון תבניות מלל לבחירתכם, או כתיבה שיווקית ייחודית עבור העסק (קופירייטינג)
* קריינות מקצועית על ידי אחד מצוות הקריינים המובילים שלנו המתמחים בתחום. הקריינות מוצעת במגוון שפות: עברית, אנגלית, צרפתית, רוסית ועוד.
* התאמת מוסיקת רקע בהתאם לאופי העסק ומטרותיו
* ביצוע התשלום במערכת בצורה קלה, נוחה ומהירה.

אנו מזמינים אתכם להכנס לעמוד רכישה אונליין, ולהזמין פאנטון קולי אישי וייחודי, שימתג את העסק שלכם ויתרום לשיווק שלו באופן אפקטיבי.

Featured Post
קריין

קריין לפתיח עסקי- ההשקעה המשתלמת ביותר

קריין לפתיח עסקי- ההשקעה המשתלמת ביותר

אנו ב-Music on hold מתמחים בהפקת הקלטות קריינות מקצועיות למרכזיה, לפתיח עסקי ולג’ינגלים לעסקים. אנו שמים את הדגש בעבודתנו על קריין לפתיח עסקי, ייצוגי ומקצועי לארגון או לעסק, שייצג את העסק בצורה הטובה ביותר, ויצור רושם חיובי עוצמתי בעיני המתקשר.

מה כולל הפתיח העסקי?

בין אם אתם עסק קטן, ובין אם חברה גדולה, רצוי מאוד שתבדילו את עצמכם מעסקים אחרים, עם פתיח קולי אישי עבור העסק.

כאשר הלקוח הפוטנציאלי יוצר אתכם קשר, בטלפון או בנייד ושומע את צליל ההמתנה הרגיל, ולאחר מכן המענה שלכם, האם הוא מקבל רושם של חברה מקצועית באמת?

לעומת זאת, כאשר הלקוח מתקשר ונפגש שיר בהמתנה מקצועי, בו קריין לפתיח עסקי מציג את העסק, ומספק לו מידע חיוני עליו עוד לפני שקיבל מענה, הלקוח יגיע לשיחה נלהב ומוכן פי כמה.

אלו מסרים ניתן להעביר באמצעות קריין מקצועי?

בפתיח הקולי ניתן להעביר מגוון מסרים בקלות ובפשטות, ללא תקציבי פרסום גבוהים:

 • שעות הפתיחה שלכם
 • מבצעים שונים
 • חלק נבחר מתוך שירות ייחודי או תפריט שיצרתם במיוחד עבור הלקוחות שלכם
 • שירותים שאתם מציעים
 • אופן ההגעה לבית העסק
 • הפניה לאתר, לדף הפייסבוק
 • ולמעשה, כמעט כל מסר הקשור לעסק

קריין מקצועי- כלי שיווקי עוצמתי להצלחה

בעידן דיגיטלי ושיווקי כשלנו, כל מסר שמושמע באופן קבוע, נחקק באוזניו של הלקוח ומותיר את אותותיו לאורך זמן.

קריינות מקצועית המפרסמת את העסק בזמן ההמתנה למענה, היא בין הכלים השיווקיים היעילים ביותר כיום.

מסר ווקאלי המושמע באופן קבוע באוזני המתקשר, יוצר אפקט מידי של הפנמת המסר, ובניגוד למסרים ויזואליים,

קריינות שיווקית מקצועית מביאה ROI גבוה לעסק, תוך השקעה מינורית. תמורה עצומה ובעלת אפקטיביות רבה לכל עסק או ארגון.

הקריינים של Music on hold

צוות הקריינים שלנו נבחר בקפידה, והם מצוידים בכל האביזרים המתקדמים ביותר, כדי לספק לכם הקלטות באיכות הסאונד הגבוהה ביותר עבור הפתיח האישי שלכם.

איך זה עובד בדיוק?

באתר Music on hold מגוון רחב של קריינים מקצועיים לבחירתכם בשפות שונות: עברית, אנגלית, ערבית, רוסית ועוד. כל שעליכם לעשות כדי לבחור קריינות מקצועית לג’ינגל העסקי שלכם:

 • סננו את הקריין הרצוי על פי מגדר (גבר או אישה)
 • בחרו את השפה הרצויה
 • האזינו לקריינים שלנו בתוצאות החיפוש
 • בחרו מוזיקת רקע מתאימה לפתיח הקולי שלכם
 • כעת יוצגו לפניכם מגוון תבניות מלל לבחירתכם. בחרו אחת מתבניות המלל לפתיח העסקי שלכם, או כתבו מלל בהתאמה אישית

קריינות מקצועית- לא רק לפתיח עסקי

אנו מעניקים שירותי קריינות מקצועית לא רק לפתיחים עסקיים וג’ינגלים אלא גם לצרכים נוספים:

לרכישה אונליין ממגוון המוצרים שלנו, ולפרטים נוספים הכנסו לעמוד רכישה אונליין!

Featured Post
המתנה נעימה פלאפון

המתנה נעימה פלאפון לעסקים– ג’ינגל עסקי שמשדרג את העסק

המתנה נעימה פלאפון לעסקים– ג’ינגל עסקי שמשדרג את העסק

מנויי פלאפון יכולים להנות משירות של המתנה נעימה פלאפון, בו צליל החיוג המונוטוני מוחלף בצלילי הלהיט התורן או בשיר נוסטלגי אהוב שעושה טוב על הלב לכל אדם שמתקשר.

כיום, כמעט כל חברות הסלולר מאפשרות לשנות את צליל החיוג למוסיקה אהובה בתשלום סמלי, אם אתם לקוחות חברת פרטנר, פלאפון, סלקום, רמי לוי, גולן טלקום וכן הלאה, תוכלו לעשות זאת בקלות באמצעות אתר החברה. עם זאת, את זמן ההמתנה על הקו ניתן לנצל לקצת יותר מהשמעת שיר אהוב, ולנתב אותו למגוון תועלות עסקיות ומכירתיות.

המתנה נעימה פלאפון לעסק- שירות ייחודי לבעלי עסקים

אם אתם בעלי עסק, חשוב שתדעו שניתן לקבל צליל המתנה ממותג, השונה לחלוטין מהשירים המוצעים לבחירתכם בחברות הגדולות. מדובר בג’ינגל עסקי ייחודי עבור העסק שלכם המספר על השירותים הייחודיים של העסק, על מבצעים והטבות וכל מידע נוסף בו תרצו לשתף את קהל לקוחותיכם.

בזמן שהלקוחות ממתינים על הקו, תוכלו להשמיע להם קריינות המסבירה על העסק שלכם. שירות זה מגביר את מודעות הלקוח לשירות שלכם, ומעלה באופן ישיר את רמת המקצועיות של העסק.

צליל המתנה נעימה פלאפון לעסקים- במחיר שווה לכל כיס

אתר Music on hold מאפשר לכל בעל עסק לזכות לצליל המתנה עסקי משלו, בעלות אטרקטיבית של כמה מאות שקלים. העלות היא חד פעמית, ולכל החיים אתם מרוויחים ערוץ שיווקי ייחודי ועוצמתי עבור העסק שלכם. העלות כוללת קריינות מקצועית, מוסיקת רקע לבחירתכם, תבניות מלל מוכנות ועוד מגוון פיצ’רים שישדרגו את הג’ינגל העסקי שלכם מבלי שתרגישו.

אם אתם עצמאיים או בעלי עסק המחפשים דרכים חדשניות ויצירתיות לשיווק העסק במחירים משתלמים, זו אחת הדרכים הטובות ביותר לנצל את שטח הפרסום באופן לא יקר.

הג’ינגל העסקי נתמך בכל חברות הסלולר

רוצים שיר המתנה נעימה בפלאפון לעסקים? בסלקום, פרטנר או בחברות נוספות? תשמחו לדעת שצליל ההמתנה נעימה פלאפון העסקי של Music on hold נתמך בכל חברות הסלולר, המאפשרות ללקוחותיהן לבחור פאנטון בהמתנה.

הזמנת ג’ינגל עסקי בכמה שלבים פשוטים

הזמנת שיר המתנה פלאפון לעסקים הוא פשוט וקל, ומתבצע אונליין דרך האתר בעמוד הרכישה:

 • מזמינים את המוצר המבוקש- קריינות או ג’ינגל עסקי לבחירתכם
 • בוחרים שפה מבוקשת (ניתן לבחור בין עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית או ערבית)
 • מגדירים מגדר- קריין או קריינית לבחירתכם משלל קריינים מקצועיים
 • בוחרים מוסיקת רקע מבוקשת מספריה רחבה על שלל מוסיקות ונעימות
 • מוסיפים מלל לג’ינגל העסקי. ניתן להוסיף טקסט משלכם, או להעזר באחת מתבניות המלל המוכנות
 • ממשיכים לתשלום מהיר באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית

אנו מזמינים אתכם לנצל את זמן ההמתנה של לקוחותיכם לזמן פרסום, מיתוג ותדמית. זמן ההמתנה עם צליל המתנה עסקי הופך להיות נעים ואטרקטיבי ביותר בקלות, והלקוח מקבל רושם חיובי שהוא מתנהל מול חברה מקצועית.

Featured Post
סלקום המתנה נעימה

סלקום המתנה נעימה לעסקים- להחליף את צליל החיוג בשיר מדליק

סלקום המתנה נעימה- החליפו את צליל החיוג בשיר מדליק

שירות המתנה נעימה הוא שירות הניתן בכל חברות התקשורת, בין אם מדובר בחברת סלקום, פרטנר, גולן טלקום, בזק בינלאומי וחברות נוספות, המאפשר להחליף את צליל החיוג הרוטיני והקבוע לשיר אהוב, בדיחה, ג’ינגל עסקי או אפילו ציטוט מעניין ומרגש לבחירתכם.
סלקום המתנה נעימה מציעה ללקוחותיה לשלם סכום קבוע כל חודש ולהוריד כמה שירים שירצו, או לחילופין, לשלם סכום קבוע בכל פעם שירצו להוריד צליל חדש מספריית הפאנטונים. אם אתם מעוניינים להוריד צלילים או שירים מספריית התוכן של סלקום, כל שעליכם לעשות הוא להכנס לעולם התוכן של סלקום,
לבחור את השיר שתרצו להוריד ואת צורת התשלום המועדפת עליכם.

Music on hold- הופכים את זמן ההמתנה לשטח פרסום איכותי

סלקום המתנה נעימה מאפשרת ללקוחותיה לבחור את השיר המועדף עליהם על מנת להשמיע לחברים, מכרים ולמעשה לכל מי שמתקשר. אם תרצו לשדרג את שירות המתנה נעימה של סלקום, אנו מזמינים אתכם להטמיע צליל המתנה עסקי.
עם השירות הייחודי של Music on hold, תשמחו לדעת שכל מי שיתקשר למכשיר הסלקום שלכם בכל שעות היממה, יוכל להנות גם מג’ינגל עסקי, אישי וייחודי עבור העסק שלכם.
ג’ינגל עסקי הוא למעשה צליל המתנה חדשני ועדכני המכיל מוסיקת רקע וקריינות שיווקית,
המספקת זמן פרסום לעסק ושיווק המוצרים או השירותים המועדפים עליכם. פאנטון /ג’ינגל עסקי מקצועי הופכים את זמן ההמתנה של הלקוחות העסקיים שלכם לאיכותי, ומעניק להם את הרושם שהם מתנהלים מול חברה מקצועית.

סלקום המתנה נעימה לעסקים – מגוון דוגמאות לבחירתכם

בעמוד רכישה אונליין תוכלו לבחור בעזרת איזה מוצר להנעים ללקוחותיכם את ההמתנה במכשיר סלקום עד למענה אנושי- באמצעות קריינות, שיר אהוב או שיר בהמתנה
בעמוד זה מחכות לכם שלל דוגמאות מלל על פי קטגוריות שונות. את דוגמאות המלל תוכלו לערוך, ולהשתמש בהן לצרכי העסק שלכם או לחילופין להשתמש בדוגמאות המוכנות ולחסוך זמן יקר בכתיבת מלל.
התהליך הוא פשוט ומהיר- בוחרים שפה, קריינות, מוזיקת רקע ומלל וממשיכים לתשלום בקליק.

יתרונות השירות

* אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני– צליל ההמתנה השיווקי מחליף את צליל החיוג הישן ומעניק לכם תדמית ראשונית טובה וחיובית בעיני הלקוחות שלכם
* העברת המסר השיווקי בצורה אפקטיבית– ללקוח אין הסחות דעת, הוא מצפה להמתנה של נציג ובינתיים מקשיב בריכוז לתוכן המוקלט
* מיתוג מקצועי בהשקעה כספית נמוכה– ג’ינגל עסקי או מיתוג קולי הוא פרסומת לכל דבר, בהשקעה כלכלית קטנה של כמה מאות שקלים.

אנו מזמינים אתכם להחליף את צליל החיוג המונוטני של סלקום בג’ינגל עסקי סלקום המתנה נעימה אטרקטיבי, המשווק בצורה אפקטיבית אתכם ואת השירותים הייחודיים שלכם. הכנסו כעת לעמוד רכישה אונליין, והזמינו בקליק.

יש לכם שאלות נוספות? אתם מתלבטים? מוזמנים להכנס לעמוד השאלות הנפוצות, בו ריכזנו מגוון תשובות לשאלות נפוצות שנשאלנו על ידי לקוחותינו.

Featured Post
הקלטה קולית

הקלטה קולית לעסק – פתיח אישי מקצועי עבור העסק שלך

הקלטה קולית – פתיח אישי מקצועי עבור העסק שלך

גינגל עסקי מחיר

כאשר לקוח פוטנציאלי מחייג לבית העסק, אנו מעונינים שידע באופן מידי לאן הגיע, ומעבר לכך להעניק לו הרגשה שמדובר בעסק רציני ואיכותי, שניתן לסמוך עליו ולא פחות חשוב מכך- דואג לתדמית שלו, ומשקיע במיתוג שלו.
הקלטה קולית או פתיח קולי לעסק הוא מוצר שקיים בחברות מובילות וגדולות, אך לאחרונה צובר תאוצה גם בקרב עסקים קטים. באתר Music On Hold יכול כל עסק, קטן כגדול להנות מפתיח קולי אישי
במחיר אטרקטיבי, בתהליך מהיר ופשוט. אנו מזמינים אתכם לא לחכות שהמחיר יעלה, אלא לרכוש הקלטה קולית עוד היום, שתזניק את העסק שלכם קדימה מבחינה עסקית.

 

חוויה חיובית יותר בזמן ההמתנה

הודות לאפשרות להעזר בהקלטה קולית, לקוחות הממתינים על הקו, כבר לא צריכים להמתין שעות ארוכות לצליל קו הטלפון המשעמם והמונוטוני. ג’ינגל עסקי ייחודי לעסק המותאם לצרכיו, מנעים ללקוח את זמן ההמתנה ומאפשר לו להנות מצלילים נעימים, קריינות או פרסומת. בעת המתנה ממושך מדי למענה, יתכן שלקוחות רבים יתייאשו, יסגרו את הטלפון או יעברו למתחרים. המרחק בין לקוח חדש ללקוח נוטש שבחר לעזוב את השיחה באמצע הוא אפסי.
ג’ינגל עסקי אישי עבור בית העסק הופך להיות שירות חובה בדרך לשימור לקוחות, ולהענקת חוויה חיובית לכל לקוח ולקוח.

 

הקלטה קולית- מה אתם מקבלים?

כל לקוח המזמין הקלטה קולית עבור העסק שלו מקבל:

 • פתיח קולי מקצועי אישי בקריינות איכותית- בקול גברי או נשי לבחירתכם
 • שפת הקריינות: עברית, אנגלית, רוסית, ערבית וצרפתית
 • קובץ סאונד איכותי
 • מוזיקת רקע לבחירה
 • תסריטים לבחירה מתבניות מלל מוכנות
 • הפקה ומסירה תוך 5 ימי עסקים

 

באילו מקרים מומלץ להשתמש בהקלטה הקולית?

חברת Music on hold, מפיקה ומקליטה עבור עסקים, חברות וארגונים פתיחים מוזיקליים אישיים ומקצועיים. הפתיחים יכולים ללוות את הלקוחות שלכם: בזמן ההמתנה לנציגי השירות או למזכירה, לאחר שעות פעילות המשרד, בחופשות, במעבר בין שלוחות, ובכל זמן בו הם ממתינים למענה. הציפיה של הלקוח למענה היא הזדמנות להתחיל לרקום איתו מערכת יחסים- להעביר לו מסרים חשובים על העסק, ועל תחומי ההתמחות שלו וכך להכין אותו יותר לקראת המכירה עוד לפני ששוחח עם אחד מנציגי השירות.
מלבד “קבלת פנים נעימה” ללקוח, ניתן להכות בברזל בעודו חם, ולהציע ללקוח משלל המוצרים או השירותים שעשויים לעניין את הלקוח ולגרום לו לקנות יותר. מדובר בהזדמנות עסקית שממש חבל לפספס.

 

כיצד מזמינים פתיח קולי אישי לעסק?

פשוט וקל. נכנסים לעמוד רכישה אונליין, ועוברים שלבים פשוטים ומהירים, הכוללים: בחירת קריינות (קריין או קריינית לבחירתכם), הוספת מוסיקת רקע, מלל /טקסט (קיימות תבניות מלל מוכנות לבחירתכם), ולאחר מכן אישור ההזמנה וביצוע תשלום חד פעמי.
זה עד כדי כך פשוט להתחדש בג’ינגל עסקי חדש לעסק שחבל לא לנצל את ההזדמנות!

מוסיקה בהמתנה כפתור

 

Featured Post
שירי המתנה

שירי המתנה- הפכו את זמן ההמתנה לשטח פרסום

שירי המתנה– הפכו את זמן ההמתנה לשטח פרסום

גינגל עסקי מחיר

כיצד אתם דואגים לשווק את העסק? ודאי יש לכם אתר אולי אתם משתמשים ברשתות החברתיות כערוצי דיגיטל לקידום העסק. אך האם ידעתם כי הטלפון הסלולרי הוא מדיום פרסומי לכל  דבר אשר מעניק לכם הזדמנות נדירה לשדר מסרים ישירים ומדויקים ללקוחות? Music On Hold  מזמינה אתכם להפוך את רגעי ההמתנה לנעימים יותר באמצעות שירי המתנה מדויקים, המשאיר רושם טוב על הלקוחות שלכם.

 

הטלפון הנייד כערוץ פרסום

גינגל עסקי בישראל

בעולם מהיר ודיגטלי, הטלפונים הניידים תופסים חלק ניכר מחיי היום-יום של כולנו, אנחנו גולשים בהם כלקוחות, צופים בתכנים, מחפשים בתי עסק , נעזרים בהמלצות ועוד ועוד.

ומה לגבי מטרתו הראשונית של הטלפון הנייד? כן, כן, אנחנו מדברים על התקשרות. כל שיחה פשוטה מהמכשיר  יכולה להוות הזדמנות נהדרת לתפוס את תשומת ליבו של הלקוח הפוטנציאלי.

שירי המתנה מתעלים את כוחה של התקשורת הסלולארית ומכוונים אותה לצרכי השיווק של העסק.

 

שיווק בעולם תחרותי

כבעלי עסקים, אנחנו לא יכולים לקפוא על שמרינו, וחייבים להיות עם האצבע על הדופק, להתעדכן ולהישאר גמישים. ככאלו, אנחנו  מחפשים כל הזמן דרכים חדשות ויצירתיות לשיווק העסק והשירותים אותם אנו מספקים. שירי המתנה או בשמם הנוסף ג’ינגל עסקי הם אחת הדרכים המעניינות והאפקטיביות לשיווק העסק שלנו באופן יעיל ואיכותי.

 

מה הם שירי המתנה?

“שירי המתנה” הם  למעשה שירים הניתנים במסגרת שירות המאפשר לנו לבחור שיר, ג’ינגל, או קריינות ולהשמיע אותם בזמן שמחייגים אלינו לטלפון. כך, האדם שמחייג אלינו לא ישמע צליל חיוג רגיל, אלא את השיר או את ההקלטה שבחרנו. לשירים בהמתנה מגוון יתרונות, הן עבור אנשים פרטיים והן עבור בתי עסק.

 

שירי המתנה – יתרונות למכביר

 • מסר שיווקי ממוקד – עובר כבר בזמן ההמתנה לשיחה
 • בניית אמון ויצירת רושם ראשוני – עסק קטן? שירי המתנה יבססו איכות ומקצועיות
 • עניין וייחוד – ההמתנה על הקו מעניינת ובעלת תוכן
 • שיווק ומיתוג – חדשנות וביסוס המותג

שירי המתנה לעסק – מעיד על השקעה בפרטים הקטנים

כיום חברות רבות עושות שימוש בשירות “שיר בהמתנה”. את היתרונות העיקריים הצגנו בפניכם קודם. מלבד היתרונות הרבים הגלומים בשירות זה יש לציין גם את נושא הגמישות וההתאמה לצרכי כל עסק. החברה יכולה לבחור בין שיר, ג’ינגל או קריינות אשר יסבירו על בית העסק והשירותים שהוא מציע. בנוסף, במקרים רבים, ההמתנה למענה מבית עסק כלשהו יכולה להיות ארוכה ומעט מייגעת, והשיר, התקליט או הג’ינגל מסייעים לנו, כבעלי עסק, להנעים את הזמן שבו הלקוח ממתין – ולגרום לו לחוש שההמתנה קצרה יותר מכפי שהיא נראית לו.

בשורה התחתונה-השירות מעיד על החברה ועל כך שהיא משקיעה ומדייקת גם בפרטים הקטנים ביותר.

 

מיתוג קולי

ג'ינגל עסקי ספק ארצי לקריינות מקצועית

אנו מתמחים במיתוג קולי על ערוציו השונים: הפקת שירי המתנה, הקלטות קריינות מקצועיות וג’ינגל עסקי. חברתנו שמה דגש רב על מקצועיות, אדיבות ושירותיות. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר וליהנות מצוות מקצועי ומיומן אשר מלווה כל מהלך החל מגיבוש קונספט ייחודי, דרך יעוץ, תכנון לוגיסטי, הלחנה וכתיבת תכנים ומוסיקה, קריינות מקצועית בכל השפות, הפקת ג`ינגל לנייד ועוד מוצרי מיתוג.

מעוניינים להזמין שיר בהמתנה ב-3 שלבים פשוטים? מוזמנים לעמוד רכישה אונליין!

מוסיקה בהמתנה כפתור

Featured Post
ג'ינגל עסקי במבצע

ג’ינגל עסקי במבצע- 220 ₪ במקום 370 ₪ (לפני מע”מ)

מבצע ג’ינגל עסקי- 220 ₪ במקום 370 ₪!

Music On Hold גאה להציג את הדרך הקלה והמהירה ביותר כיום לרכישת ג’ינגל עסקי לעסקים – נכנסים לאתר, ובמספר שלבים פשוטים תוך 2 דקות ניתן להתחדש בג’ינגל חדש משלכם!
כבעלי עסקים מתחילים או ותיקים, אתם כבר יודעים שכבר בשיחה הראשונה עם הלקוח, עליכם לשדר אמינות ומקצועיות, ממש כמו עסק מקצועי וגדול. גם אם אתם עסק קטן, הקלטה קולית ייחודית עבורכם תיצור בדיוק את הרושם הזה, ותספר ללקוח על השירותים שלכם עוד לפני שתתחילו את שיחת המכירה בפועל.
ג’ינגל עסקי הוא למעשה 30 השניות האפקטיביות ביותר, עוד לפני שהתחלתם את השיחה בפועל, הכוללות יתרונות רבים של העסק על פני המתחרים ומידע רב ערך עבור הלקוח על העסק שלכם, והכי חשוב- זמן ההמתנה של הלקוח הופך לזמן פרסום של העסק !

ג’ינגל עסקי- למה זה חשוב גם לעסק שלכם?

כולנו מכירים את השיח הזה עם הלקוחות הפוטנציאליים- “ספרו לי מה אתם מציעים”?
ואתם, כבעלי עסקים מתחילים להרצות- להציג את עצמכם, את העסק ואת השירותים שאתם מציעים. שיחת המכירה עשויה להתארך ולעייף אתכם מאוד, בפרט אם הלקוח שואל שאלות, מברר פרטים נוספים לגבי כל אחד מהשירותים, ובסופה של שיחה, לא תמיד סוגר איתנו את העסקה…
כעת, דמיינו מה עובר ללקוח בראש בזמן ההקשבה לשיר ההמתנה הייחודי שיצרתם. לאחר שהקשיב לג’ינגל שלכם הוא כבר יודע מי אתם, מה אתם בדיוק יכולים להציע לו והוא הרבה יותר בשל לרכוש מכם. הג’ינגל העסקי המכיל קריינות מקצועית, מצליח להכניס בדקה וחצי את כל המידע הרלוונטי על העסק,
והתוצאה- העלאת המכירות בעשרות אחוזים!

ספרו על מבצעים חד פעמיים או גוונו בהצעה מפתה

במקום לחזור שוב ושוב על אותו מסר, תוכלו לגוון את המסר השיווקי שלכם עם הצעות שיווקיות מפתיעות :

“אנו מתנצלים על ההמתנה, בתום השיחה, נשמח להציע לך מבצע ייחודי – שאל את נציג המכירות שלנו” במצב כזה, כל לקוח ישכח את ההמתנה הארוכה, ויהיה מוכן לספוג עוד קצת רק כדי לקבל את ההצעה האטרקטיבית שהכנתם עבורו.

ג’ינגל חדש- כיצד מזמינים?

כאמור, התהליך באתר שלנו הינו מהיר ופשוט במיוחד:

נכנסים לעמוד רכישה אונליין באתר
בוחרים ג’ינגל עסקי בתשלום חד פעמי של ₪220
לאחר מכן, המערכת מעבירה אתכם באופן אוטומטי לבחירת קריין או קריינית בשפות העברית והאנגלית
לאחר מכן תדרשו לבחור את המלל. תוכלו להזין מלל משלכם או להעזר בעשרות תכניות מוכנות למלל לקריינות המפשטות עבורכם את התהליך
השלב הסופי- הרכישה עצמה. אתם מועברים למערכת מאובטחת להשלמת הרכישה והשארת פרטי התשלום שלכם. ניתן לשלם במערכת באמצעות כרטיס אשראי או בהעברה בנקאית לבחירתכם

!מוזמנים להכנס לעמוד הרכישה כעת להזמנת ג’ינגל עסקי אונליין, או ליצור קשר ולהתייעץ עם אחד מהנציגים שלנו, זה בחינם

מוסיקה בהמתנה כפתור

Featured Post
שיר בהמתנה

שיר בהמתנה- מותאם לצרכי ואופי העסק שלכם

שיר בהמתנה – מותאם לצרכי ואופי העסק שלכם

מי לא רוצה שיזכרו אותו? הרצון להיתפס כייחודי, מקורי ונבדל מהאחרים, הוא צורך הולך וגדל מיום ליום, לצד התפתחויות חברתיות, עסקיות וטכנולוגיות.

תחום הסלולאר מתפתח ומשתנה ללא לאות. ההתפתחויות הטכנולוגיות משפיעות עלינו גם כאנשים פרטיים וגם כבעלי עסקים.

אחת הסיבות העיקריות לרצון שלנו לנטוש את צליל ההמתנה הישן מגיעה בדיוק מאותה נקודה של הצורך העולה וגדל למקוריות וייחודיות. לשם כך התפתחה הטכנולוגיה המאפשרת “שיר בהמתנה”  ובד בבד גם האפשרות לא רק לבחור שיר המתנה ממגוון רחב של שירים במאגרים של חברות הסלולר, אלא גם את האפשרות לשייך למספר שיר המתנה בהקלטה אישית, ג’ינגל עסקי, כמסלול המקורי והייחודי ביותר הקיים כיום בשוק.

שיר בהמתנה- כך הכל התחיל

כבר בתחילת העשור הקודם יכלו חברות רבות ואנשי עסקים לשנות את צליל ההמתנה שלהם למוזיקה בהמתנה ממגוון קטן של אפשרויות, בעלות גבוהה ובשירות בעייתי.

פיתוח תחום ייחודי זה של שיר בהמתנה בענף הסלולר, הביא חברות סלולר רבות להשקיע כסף רב בהקמת מערך שירות שיר בהמתנה, עם מגוון גדול של שירים, קטגוריות רבות ואפשרות מתקדמת לשיוך וביטול השירות. כיום, האפשרות המתקדמת והמקורית ביותר שניתן לבצע עם השיר בהמתנה הינה הקלטת שיר בהמתנה באולפן הקלטות, במספר פעולות בודדות תוכלו למקסם את האפשרות ולשנות את הצורה בה אתם מוצגים למתקשרים אליכם.

ג’ינגל עסקי משלכם

שיר בהקלטה אישית שלכם הוא שירות נגיש וזמין בטווחי תמחור אשר מתאימים לכל תקציב, אם אתם מעוניינים לקבל סדר גודל של מחירים אתם מוזמנים להציץ מחיר שיר בהמתנה שלנו. שיר בהמתנה המוקלט באולפן הקלטות מתאים למספר רב של צרכים: אנשים פרטיים המבקשים להיות ייחודיים, עסקים המחפשים להעביר מסרים שיווקיים או שירותים, הקלטת שיר המתנה אישי לנתב שיחות, אנשי ציבור המבקשים להעביר מסר ועוד  ועוד.

 

מהו שיר בהמתנה?

כאשר מדברים על שיר בהמתנה, מדובר למעשה בפעולה אשר מאפשרת לכם לשים צליל או שיר המתנה בטלפון שלכם. משמע, כאשר מישהו מתקשר אליכם הוא לא ישמע את הצפצופים הרגילים של השיחה בזמן שהוא ממתין אלא הוא ישמע שיר או מוזיקה שאתם תבחרו.

כיום, כמעט כל חברת סלולר מאפשרת לשנות את צלצול ההמתנה כאשר מישהו מחייג אליכם.

 

שיר לעסק שלך

גופים, חברות, עסקים ואנשי ציבור מבקשים לרוב להעביר מסר באמצעות מילים או שיר של זמר/ת מקצועי/ת. לשם כך, כדי לבצע זאת בצורה המקצועית ביותר, יש לבחור את המסר אותו תרצו להקליט, אם אתם מעוניינים במוזיקת רקע, הקלטה שלכם או של זמר.

 

כך נכין עבורכם שיר בהמתנה

חברתנו Music On Hold יוצרת עבורכם שיר בהמתנה המותאם לצרכים ולאופי העסק שלכם החל מגיבוש הקונספט והתכנים שיוקלטו באולפן הקלטות מקצועי באמצעות קריין או קריינית מקצועיים לפי בחירתכם מלווה ביחס אישי ורציני לשביעות רצונכם.

זאת ועוד, האולפן שלנו מאובזר בציוד הקלטה מתקדם ויחס אישי בניצוחו של מפיק מוזיקאלי עתיר ניסיון בתחום ההקלטות שירים בהמתנה לאירועים וחברות עסק ביות.

בואו ליצור ג’ינגל עסקי ייחודי ומקורי המזוהה רק אתכם !

מוסיקה בהמתנה כפתור

Featured Post
צלצול בהמתנה

צלצול בהמתנה- מיתוג עסקי שעובד עבורך

צלצול בהמתנה – מיתוג קולי שעובד עבורך

חשבו על כל אותם הפעמים שבהם אתם מתקשרים לבית עסק וממתינים על הקו, עם צליל טורדני. אתם מתייאשים, אולי מתרגזים.

מה אם נאמר לכם כי מדובר בהזדמנות נפלאה למתג את העסק שלכם?

בזמן שהלקוחות מתקשרים וממתינים למענה אנושי ניתן להפוך את רגעי ההמתנה לנעימים ומעניינים יותר. חווית ההמתנה המשופרת על ידי צלצול המתנה יכולה לעשות את כל ההבדל בין בית עסק רציני לעומת חברה בחיתוליה.

 

צליל עסקי – הכלי הפרסומי היעיל ביותר לעסק

בעידן של היום, כאשר הטלפונים הסלולאריים כבר תפסו חלק נרחב מאוד מחיינו, ועולם הסלולר הולך ומתפתח,  הג’ינגלים כבר מזמן הפכו לכלי פרסומי חשוב ויעיל ביותר לעסק שלכם בין אם מדובר בחברה, משרד גדול או בין אם מדובר בעסק קטן.

צלצול בהמתנה שולח מסר מדויק עם תוכן שיווקי תמציתי וקליט שכולל בתוכו קריינות בלעדית ומוסיקה מקורית אשר הולחנה במיוחד עבורכם ועבור העסק שלכם.

 

צלצול בהמתנה – מדוע כל עסק זקוק לו?

צליל עסקי הוא תוסף משמעותי למיצוב גבוה של החברה ולרושם המקצועי שהוא מותיר על לקוחותיכם. צלצול ההמתנה העסקי הוא בשמו ג’ינגל עסקי , מנצל את זמן ההמתנה למסירת מידע בנוגע למוצרים/שירותים שאתם משווקים ומספקים,
זהו זמן פרסום ומיתוג של העסק כאשר הוא מלווה במוזיקת רקע נעימה, קריינים מקצועיים ומלל מותאם. אנו מציעים מגוון רחב של דוגמאות מלל על פי קטגוריות שניתן להשתמש ולערוך בהתאם לצרכי העסק שלכם

 

צלצול עסקי בהמתנה – יתרונות מרכזיים

גינגל עסקי

כל היתרונות הנפלאים הגלומים  בג’ינגל עסקי:

1. מסרים שיווקיים  ממוקדים– עוד בזמן ההמתנה לשיחה, ניתן להכניס את המסרים השיווקיים החשובים ביותר שאנו מעוניינים להעביר, באופן זה הלקוח מקבל רושם ומידע ראשוני עוד בטרם  השיחה הראשונית עמו.

2. כלי שיווקי ומיתוגי  לעסק חדש ולעסק ותיק- רעננות וחדשנות לעסק, בין אם אתם עסק חדש ומתחיל ובין אם אתם רוצים לרענן עסק ותיק והכל בהוצאות הגיוניות !

3. שימור לקוח והקטנת אחוזי הנטישה- לא מאבדים לקוחות חדשים ונהנים מלקוחות קיימים מרוצים.

 

צלצול עסקי בהמתנה – רק עם חברה מקצועית!

ג'ינגל עסקי ספק ארצי לקריינות מקצועית

כעצמאים, כולנו תרים אחר דרכים יצירתיות וחדשות לשיווק העסק ו/או השירותים שאנו מספקים. מוזיקה לעסקים היא אחת הדרכים המעניינות והאפקטיביות לשיווק העסק שלנו באופן ממוקד ומהיר. חברתנו עוסקת בפתרונות שיווק קוליים כדוגמת צלצול בהמתנה, ג’ינגל עסקי, מוזיקה לעסקים, ומוסיקה בהמתנה. אנו יוצרים  עבורכם מיתוג קולי המותאם לאופי העסק שלכם החל מגיבוש הקונספט והתכנים שיוקלטו באולפן הקלטות מקצועי ע”י קריין / קריינית וזאת על פי בחירתכם. העבודה מולנו מלווה ביחס אישי ורציני לשביעות רצונכם המלאה!

החל מרגע ההתקשרות תלווה את המתקשר מנגינת רקע יחד עם תמליל קריינות מקצועי שינעימו למתקשר את זמן ההמתנה עד לקבלת המענה האנושי.

אנו מזמינים גם אתכם, להצטרף לנבחרת מגוונת ומכובדת של עסקים, כדוגמת בנק הפועלים, קבוצת ישרכארט ועוד רבים וטובים, אשר בחרו בנו לשירותי מוזיקה לעסקים וקריינות מקצועית.
רכשו עכשיו צלצול עסקי בהמתנה אונליין! 

Featured Post
צאט אנושי לייב
Music On Hold - צאט לייב
כתיבת מלל | תמיכהאורליWhatsApp
רכישה אונליין | תמיכהאביWhatsApp
רכישה אונליין | תמיכהאלכסWhatsApp

שתף עם חברים