קריינית בצרפתית

קריינית בצרפתית- מאגר קריינים מקצועיים דוברי צרפתית שפת אם

יש לכם צורך ב- שיר המתנה בצרפתית? לרוב, לכל עסק שמכבד את עצמו יש בתא הקולי או ב ג’ינגל העסקי שלו קריינות נוספת בנוסף לשפת האם (לרוב עברית).
חברה שמוסיפה קריינות מקצועית בשפה נוספת על השפה העברית, נהנת מנפח עבודה גבוה יותר ולקוחותיה מדווחים על תודעת שירות יותר גבוהה. זה אולי מעשה קטן, אבל הלקוחות הצרפתיים הנתקלים בג’ינגל קולי עם קריינית בצרפתית  לעסק בשפתם, מרגישים “בבית”, ובהמשך גם חשים נוח יותר לרכוש מכם שירותים ומוצרים שונים.

קריינית בצרפתית שפת אם- קריינות שנשמעת נכון

שירותי קריינות איכותיים הם כאלו שלא רק נשמעים טוב, אלא גם נשמעים נכון. כולנו יודעים שלא מספיק קול יפה של קריינית בצרפתית לעסק עם טונציה נכונה, אלא יש לראות מעבר. להבין את המוצר או השירות אותו משווקים, ולהתאים את הקול וסגנון הקריינות לאותו המוצר.
בהקשר זה, יש משמעות רבה למשחקים השונים שבקול, אם מדובר בקריינות יותר אישית או קריינות המשדרת מסר מכירתי. ניתן לראות את ההבדל המהותי בין סוגי הקריינות השונים על ידי שנבחין בין הקריינות עבור משרד עו”ד גדול ויוקרתי, לבין קריינות של סופר מקומי ברדיו.
כך או כך, קריינות איכותית תואמת את המוצר אותו אנו רוצים לשווק.

מציאת הקריינית המתאימה

כשאנו מחפשים קריינות בשפה זרה עבור המוצר שלנו, למשל קריינית בצרפתית לעסק  , ערבית, רוסית וכדומה, אנו נתקלים בקושי גדול יותר במציאת האדם המתאים ביותר למשימה זו, זאת משום שכל שפה משדרת תרבות מסוימת. ולא די שנתרגם את הטקסט וניתן לקריין לקריין אותו, אלא יש למצוא מקצוען שיכול להעביר את החוויה של המוצר.
אצלנו ב-Music on hold יחד בעבודה משותפת עם לקוחותינו, נוכל להתאים עבורכם קריינות בצרפתית לעסק ובשלל שפות שונות, עם מלל שידבר את המוצר או החברה שלכם בדיוק.

הזמנת קריינות במספר שלבים פשוטים ומהירים

אם ברצונכם להזמין ג’ינגל עסקי או הקלטה קולית ייחודית עבור העסק שלכם עם Music on hold, התהליך קל ופשוט, וכולל מספר שלבים פשוטים:

1. נכנסים לעמוד רכישה אונליין
2. בוחרים שירות קריינות ב-220 ₪ בלבד (לא כולל מע”מ)
3. מגדירים שפה מבוקשת לבחירה (ניתן לבחור בין עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית וערבית)
4. לאחר מכן, יש לבחור האם ברצוננו להעזר בקריינית בשפה המבוקש או בקריין
5. השלב הבא הוא בחירת מוזיקת רקע לקריינות. תוכלו לבחור בין מגוון מוזיקות איכותיות בסגנונות שונים
6. השלב הכמעט סופי הוא המלל- גם כאן הבחירה היא כולה שלכם. ניתן לבחור בין שלל תבניות מלל לקריינות לבין מלל מותאם אישית לצרכי העסק שלכם.
7. השלב האחרון- אשרו את הכל ובצעו תשלום אונליין במערכת מאובטחת ובטוחה

 אנו מאמינים שקריינות איכותית בצרפתית צריכה להיות נגישה לכולם, ולכן התהליך פשוט, מהיר ובעלות אטרקטיבית , וערוך כך שנוכל לדייק לטעם האישי שלכם 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>